Prywatny akademik BaseCamp – co go wyróżnia na tle innych?

Akademiki to miejsce, które może nam się kojarzyć bardzo różnie. W przeważającej części kojarzymy je z imprezującymi studentami i koniecznością dzielenia łazienki z zupełnie obcymi osobami. Rzeczywiście, w publicznych akademikach może to tak wyglądać. Ale istnieją placówki prywatne prezentujące znacznie wyższy poziom. Dostępne tam mieszkania to wręcz luksusowe apartamenty, a na terenie akademików znajdują się też miejsca do wspólnego odpoczynku lub rozrywki. Taki właśnie jest prywatny akademik BaseCamp.

BaseCamp – co to takiego?

BaseCamp to prywatne akademiki mające swoje siedziby zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zwykle mieszczą się w jakimś strategicznym dla studentów punkcie, nieopodal uniwersytetu, i skupiają w sobie wszystko to, czego student może potrzebować każdego dnia. Kluczowe znaczenie mają pokoje aranżowane w bardzo nowoczesny i wygodny sposób. Są pokoje typu studio, jak i apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, niektóre z nich są wyposażone także w aneksy kuchenne. Takie rozwiązanie daje poczucie prywatności i bezpieczeństwa, jakich próżno szukać w publicznych akademikach. W BaseCamp pokoje są tak stworzone, by każdy student mógł mieć odpowiednią przestrzeń do nauki, wypoczynku oraz trzymania swoich rzeczy. Ale prywatny akademik BaseCamp to nie tylko przestronne i dobrze wyposażone pokoje. Biorąc pod uwagę potrzeby studentów, na terenie akademika znajdują się między innymi siłownia, kino czy pokój cichej nauki. Kiedy chcesz, możesz więc w spokoju i skupieniu pouczyć się do sesji, a innym razem zadbać o formę czy spędzić miły wieczór z przyjaciółmi przed dobrym filmem w sali kinowej. Akademiki BaseCamp można spotkać między innymi w Łodzi, a także za granicą, w Poczdam oraz Lipsku na terenie Niemiec.

Prywatny akademik BaseCamp w Poczdam – wyjątkowe miejsce w wyjątkowym mieście

Poczdam to niemieckie miasto, którego studentom nie trzeba przedstawiać. Liczne uniwersytety, instytuty badawcze oraz bliskość stolicy Niemiec, Berlina, sprawiają, iż każdego roku napływa tu mnóstwo młodych ludzi chcących się kształcić i poznać nieco inny świat. prywatny akademikPrywatny akademik BaseCamp w Poczdam to miejsce idealne dla studentów ceniących sobie dobre warunki do nauki, ale i rozrywkę na poziomie. Jak przedstawia się oferta wynajmu pokoi w tym miejscu? Oto kilka przykładowych możliwości:

  • Studio Base bez kuchni (22 m2) – pokój w pełni umeblowany, z prywatną łazienką i przestronnym miejscem do przechowywania bagażu. Pokój posiada dostęp do wspólnej, funkcjonalnej i w pełni wyposażonej kuchni. CENA: €540/miesiąc. Cena obejmuje wszystkie rachunki i dostęp do super szybkiego Internetu.
  • Studio Base z kuchnią (22m2) – to standardowy pokój typu Studio, ale wyposażony dodatkowo w aneks kuchenny. CENA: €590/miesiąc. Cena obejmuje wszystkie rachunki i dostęp do super szybkiego Internetu.
  • Studio Large (26m2) – to propozycja dla osobn, które wolą mieć do dyspozycji nieco większą przestrzeń. Pokój posiada prywatną łazienkę i dodatkowe miejsce na przechowywanie bagaży. CENA: €650/miesiąc. Cena obejmuje wszystkie rachunki i dostęp do super szybkiego Internetu.

Więcej ważnych informacji na temat BaseCamp w mieście Poczdam można znaleźć pod adresem https://basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/potsdam/.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.