Idealny prezent dla gracza do 200 złotych

Kupno odpowiedniego prezentu to dla wielu osób spore wyzwanie. Z pewnością wręczając komuś upominek, chcemy, by okazał się on naprawdę praktyczny oraz by osoba obdarowywana szczerze się z niego ucieszyła. Wybór ułatwia nam znajomość pasji i zainteresowań tej osoby. Dziś podpowiadamy, co wybrać na prezent dla gracza komputerowego.

Prezent dla gracza do 100 złotych

Trafiony prezent dla gracza to taki, który ułatwi mu podnoszenie swoich kwalifikacji czy wyeliminuje różne niedogodności powstające podczas korzystania z komputera, jak chociażby przesuwanie się myszki podczas rozgrywki. Oto kilka pomysłów na prezenty poniżej 100 złotych:

1) Podkładka Steelseries QcK

prezent dla gracza

To wysokiej jakości podkładka pod myszkę, która chroni przed przesuwaniem się myszki i daje możliwość pełnej kontroli. Koszt około 50 złotych.

2) Myszka A4Tech Bloody V8m

prezent dla gracza

Myszka dla profesjonalistów z podświetleniem, dobrym sensorem i mocnym kablem. Ułatwia grę i znacznie uprzyjemnia korzystanie z komputera. Koszt około 85 złotych.

3) Kontroler Xbox 360

prezent dla gracza

To klasyczny dodatek, niezbędny każdemu miłośnikowi gier na Xbox, ale i na komputerze. Jest trwały i łatwy w użytkowaniu. Koszt około 100 złotych.

Prezent dla gracza powyżej 100 złotych

A oto propozycje na nieco droższy prezent dla gracza:

1) Myszka Logitech G203

prezent dla gracza

Solidnie wykonana, wyposażona w rewelacyjny sensor oraz piękne podświetlenie RGB. Profesjonalne i zaawansowane urządzenie dla każdego gracza. Koszt około 130 złotych.

2) Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 TKL

prezent dla gracza

To jedna z tańszych propozycji wśród klawiatur mechanicznych typu TKL. Nie posiada ona bloku numerycznego, dzięki czemu zostawia więcej mieszka na manewry myszką. To minimalistyczny i bardzo uniwersalny model. Koszt około 170 złotych.

Leave a Reply