Szorowarki do posadzek – nowoczesne i skuteczne

Dbanie o stan podłóg i posadzek, zwłaszcza w często uczęszczanych miejscach to zadanie nienależące do najłatwiejszych. Zwykłe, ręczne mycie podłóg nie usunie głęboko wtartego brudu, co sprawi, że po latach użytkowania posadzka będzie wyraźnie zużyta. Czy istnieje jakiś sposób na przywrócenie jej dawnego blasku? Z pomocą przychodzą profesjonalne szorowarki do posadzek!

Szorowarki do posadzek – poznaj ich rodzaje i funkcje

Szorowarki do posadzek to nowoczesne urządzenia do sprzątania pozwalające w krótkim czasie uzyskać widoczne i zadowalające efekty. Dzięki nim można skutecznie czyścić i pielęgnować wszystkie podłogi twarde i elastyczne, zarówno w warunkach domowych, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Szczególnie dobrze sprawdzają się w obiektach, w których każdego dnia posadzka jest wyjątkowo mocno eksploatowana, na przykład w galeriach handlowych, szkołach, na lotniskach, w hotelach, halach przemysłowych, na dworcach czy w obiektach sportowych. Istnieje kilka rodzajów szorowarek, między innymi szorowarki jednotarczowe, szorowarki ręczne, szorowarki step-on (rydwan) oraz polerki.

Szorowarki – jak działają?

Szorowarki do posadzek ręczne, czyli prowadzone przez użytkownika są bardzo precyzyjne i pozwalają dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakamarków. Są doskonałe do pracy na terenie restauracji, hoteli, butików czy szkół i przedszkoli. Szorowarki ręczne mogą być zasilane na baterie bądź sieciowo, mogą też posiadać kierownicę, która dodatkowo umożliwia lepsze manewrowanie maszyną.szorowarki do posadzek

Szorowarki jednotarczowe mają szeroki zakres zastosowań. Za ich pomocą możemy wykonać czyszczenie zachowawcze, nakładanie i usuwanie powłok, a także polerowanie. Niektóre modele pozwalają też na czyszczenie wykładzin dywanowych metodą bonnetowania lub szamponowania. Są niezwykle skuteczne i sprawdzą się na większości rodzajów powierzchni.

szorowarki do posadzek

Szorowarki do posadzek typu step-on to urządzenia samojezdne, które umożliwiają manewrowanie nawet w ciasnych miejscach, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach.

szorowarki do posadzek

Ciekawą ofertę szorowarek znajdziemy TUTAJ.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.