Nowy Mustang od Forda

Nowy MustangKażdy fan motoryzacyjnych nowinek nie może przejść obojętnie obok nowego Mustanga. Firma Ford stanęła na wysokości zadania, bo najnowszy model wywołuje niesamowite wrażenie! Nawiązuje bowiem do klasycznego wyglądu samochodu, niemniej jego wnętrze to doskonały przykład innowacyjnych rozwiązań technologicznych XXI wieku.

Najważniejsze cechy auta

Ford Mustang to nie tylko sportowa perełka dla miłośników szybkiej jazdy. Wersja fastback oraz convertible (z odkrytym dachem) łączy w sobie nowoczesny, opływowy wygląd z dynamicznym silnikiem 2.3. Ecoboost lub 5l. V-8. Oprócz tego nowy Mustang posiada, m.in.:

 • trójwymiarowe tylne lampy;
 • reflektory kseonowe;
 • trapezoidalną osłonę chłodnicy;
 • sterowanie głosem i za pomocą panelu dotykowego;
 • wysoka jakość wykończenia (skórzane tapicerki);
 • bogaty system audio z 12 głośnikami;
 • elektroniczny system stabilizacji toru jazdy;
 • dwa zawieszenia: przednie i niezależne od tego tylne wielowahaczowe;
 • układ wspomagania EPAS;
 • system hamulcowy wyposażony w 4-tłokowe zaciski hamulcowe i ABS;
 • laserowe spawanie wszystkich elementów auta;

Wnętrze nowego Mustanga zostało zainspirowane kokpitem samolotu, gdzie wszystkie elementy zostały rozmieszczone w niezwykle intuicyjnym panelu kierowcy. Połączenie zegarów analogowych z cyfrowymi w znakomity sposób łączy motoryzacyjną tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Nowy Mustang od Forda

Nowy Mustang od Forda

Panel dodatkowy

Panel dodatkowy

Wnętrze klasy premium

Wnętrze klasy premium

Cena i premiera

Uwodzicielski, efektowy, kultowy, wizjonerski i nowoczesny – to tylko niektóre z określeń, jakie pasują do nowego modelu znanego auta. Producent oferuje dostępność w kilku gamach kolorystycznych, m.in.: srebrny, czarny, czerwony, szary, żółty, niebieski i pomarańczowy oraz 12-letnią gwarancję na perforację korozyjną. Co prawda internetowa witryna (dostępna tutaj: oficjalna strona auta Ford Mustang) w szczegółowy sposób opisuje poszczególne elementy i jego wyposażenie w zależności od wybranego modelu, niemniej nie podaje informacji, kiedy nastąpi europejska premiera Forda Mustanga, podobnie jak i jego cena. Na razie są to informacje owiane tajemnicą, niemniej można zakładać, że auto kosztuje naprawdę sporo. Cóż, póki co można podziwiać jego nową odsłonę w sieci i czekać, aż nadarzy się okazja, by móc podziwiać je na żywo w którymś z salonów. Poniżej kilka zdjęć nowego Mustanga (grafiki pochodzą ze strony producenta):

Mustang - wersja fastback

Mustang – wersja fastback

Mustang - wersja convertible

Mustang – wersja convertible

Wersja w kolorze bieli

Wersja w kolorze bieli

Panel dodatkowy

Panel dodatkowy

Deska rozdzielcza

Deska rozdzielcza

Leave a Reply