Najnowsze smartfony roku 2017

Smartfon to obecnie urządzenie wielofunkcyjne, którym posługuje się większość osób na całym świecie. Dobry smartfon z powodzeniem zastąpi komputer, telewizor, odtwarzacz muzyki, a nawet bibliotekę – różnorodność funkcji umożliwia posiadanie wszystkiego, co dla nas ważne w jednym niewielkim urządzeniu. Nic zatem dziwnego, że producenci z każdym rokiem starają się wypuścić na rynek coraz to lepsze smartfony. Poznaj najnowsze smartfony z roku 2017 i ich najciekawsze funkcje – być może któryś z nich trafi idealnie w Twoje potrzeby!

Najnowsze smartfony od LG – poznaj je lepiej

Jedną z wiodących marek, jeśli chodzi o rynek smartfonów jest marka LG. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem Klientów z różnymi preferencjami i potrzebami. W roku 2017 pojawiło się kilka nowych modeli smartfonów wartych uwagi. Oto dwa z nich.

LG X Power 2

najnowsze smartfony

Najważniejsze cechy:

• Bateria 4,500 mAh;
• Ekran 5.5” HD;
• Doskonały aparat 13 MP;
• Szerokokątny aparat 5 MP do selfie;
• Dostępne kolory: tytan i czarno-niebieski.

Opis:

Nowy LG X Power 2 to klasyczny, bardzo elegancki model smartfona, pasujący do profilu biznesmena. Połyskująca obudowa nadaje mu delikatności i lekkości. Ale to nie jedyne jego zalety. LG X Power 2 to smartfon, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji, a to dzięki wyjątkowo wytrzymałej baterii. Może ona wytrzymać bez ładowania nawet do dwóch dni przy częstym używaniu. To świetne rozwiązanie dla osób często wyjeżdżających bez możliwości naładowania telefonu. Kolejną zaletą jest też to, że sam proces ładowania trwa zaledwie 2 godziny i 12 minut – tyle wystarczy, by naładować baterię do pełna i móc z niej korzystać przez dwa dni. LG X Power 2 posiada też doskonały aparat z dużą matrycą 1/3” i jasnym obiektywem F2.2 – dzięki niemu wykonasz idealne, wyraźne i ostre zdjęcia z najważniejszych chwil życia.

LG G6

najnowsze smartfony

Najważniejsze cechy:

• Ekran QHD FullVision 5,7”;
• Podwójny tylny aparat 13 MP;
• Wodoszczelność, odporność na kurz;
• Tryb zdjęć kwadratowych;
• Dolby Vision i HDR10.

Opis:

LG G6 odznacza się zupełnie nową stylistyką, dotychczas nieczęstą wśród smartfonów. To wszystko dzięki zastosowaniu ekranu FullVision i wąskiej, metalowo-szklanej obudowie. Wspomniany ekran to jeden z głównym atutów tego smartfona. Dostarcza więcej miejsca na wideo, tekst czy strony internetowe, a także szersze pole do gier. Jego idealnie dobrane proporcje zapewniają najwyższą jakość obrazu, a co za tym idzie, najlepsze doznania wizualne. Szerokokątny aparat umożliwia robienie szerszych zdjęć także przednim aparatem. Wszystko to sprawia, że LG G6 to wyjątkowy model smartfona, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

To tylko dwa najnowsze smartfony marki LG dostępne w sprzedaży, których zakup warto rozważyć. Więcej modeli z roku 2017 można znaleźć na stronie https://www.lg.com/pl/smartfony.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.