Gratka dla miłośników Sony Xperia

Wielu z nas pasjonuje się nowinkami technologicznymi i chce być z nimi zawsze na bieżąco. Trzeba jednak przyznać, że zmiany zachodzące w tej dziedzinie są bardzo szybkie. Widać to chociażby na przykładzie smartfonów i pojawiających się co rusz ich nowych modeli, które zostają udoskonalane przez lepszy system czy dodatkowe funkcje. Dla miłośników smartfona Sony Xperia powstał blog Sony http://blogs.sonymobile.com/pl/, czyli strona w całości poświęcona Xperii i nowościami z nią związanymi. Zobaczmy, jakie ciekawe tematy można na nim znaleźć!

Blog Sony Xperia, czyli wszystko co musisz o niej wiedzieć!

Jednym z ciekawych tematów, który ostatnio pojawił się na blogu to na przykład „Jak korzystać z PC Companion?”. To aplikacja, która umożliwia zaktualizowanie, naprawienie lub usprawnienie jakiejś kiepsko działającej funkcji w smartfonie. Na poniższym filmiku przedstawiono, jak PC Companion działa właśnie na smartfonie Sony Xperia:

https://www.youtube.com/watch?v=DSPJt27Q3Rw

Blog Sony pomógł nam też poznać inną nową aplikację na Sony Xperia, mianowicie Xperia Lounge. To aplikacja do pobierania najlepszych oscarowych audiobooków. Jej funkcje i działanie przedstawiono na poniższym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=AoyyBlKUeRs

Kolejna ciekawa funkcja Xperii: TrackID! Jej funkcje oraz przeznaczenie również możemy poznać z bloga Sony. Jest to aplikacja dla fanów muzyki, którzy chcą poznać wykonawcę i tytuł utworu słyszanego w pobliżu. Aplikacja po uruchomieniu już po około minucie poda nam dokładne dane interesującej nas piosenki. Więcej o niej można zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=y9ErmXRzcCM

(wszystkie filmy pochodzą z serwisu YouTube.pl, z kanału: SONYXPERIAPL)

Zachęcam wszystkich miłośników Sony Xperia do regularnego odwiedzania bloga!

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.