Ford Galaxy w nowej wersji – sprawdź go!

Samochód rodzinny to bez wątpienia pojazd, który powinien być wygodny i przestronny, ale przede wszystkim bezpieczny. Nowy Ford Galaxy, będący siedmioosobowym vanem z powodzeniem może startować w konkursie na najlepsze rodzinne auto. Dlaczego? Sprawdź sam!

Ford Galaxy – dla rodzin, dla każdego!

Nowy Ford Galaxy został wzbogacony o technologie zapewniające wsparcie kierowcy i ułatwiające obsługę samochodu. Ciekawie też rozwiązano wnętrze samochodu, a konkretnie prostą konfigurację przestrzeni pasażerów pomimo dostępności aż siedmiu miejsc siedzących. Naciskając odpowiedni przycisk, możemy fotele z trzeciego rzędu nie tylko złożyć, ale i rozłożyć. Jest to zdecydowanie nowość w samochodach tego typu.

ford galaxy

Nowy Ford Galaxy – wygodne wnętrze, pojemny bagażnik.

Ale przejdźmy do konkretów.

Nowe technologie w nowym Fordzie Galaxy

Co szczególnie docenią kierowcy siadający za kierownicę nowego Forda Galaxy? Na przykład przednią kamerę parkowania z szerokim kątem widzenia.

ford galaxy

Przednia kamera parkowania z szerokim kątem widzenia zwiększy Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Widok obejmuje zarówno przód pojazdu, jak i jego lewy i prawy bok. Ta funkcja bardzo przyda się na skrzyżowaniach oraz przy parkowaniu z przodu na miejscach parkingowych o ograniczonej widoczności. Umożliwia dostrzeżenie wszelkich pojazdów, pieszych czy rowerzystów z każdej strony pojazdu. To fantastyczne rozwiązanie, zapewniające maksimum bezpieczeństwa.ford galaxy

ford galaxy

Inną bardzo fajną funkcją jest adaptacyjny tempomat (ACC). Umożliwia zaprogramowanie i poruszanie się z maksymalną prędkością, jaką chcemy jechać. Ale gdy system wykryje pojazd jadący przed nami, a co za tym idzie, konieczność zmniejszenia prędkości, automatycznie to zrobi, by zachować bezpieczną odległość. Kiedy natomiast droga przed nami znów będzie wolna, tempomat ponownie przyspieszy do zaprogramowanej wcześniej prędkości. To świetne rozwiązanie na długie trasy, gdy wybieramy się z rodziną na wakacje.

ford galaxy

Adaptacyjny układ kierowniczy i tempomat podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Dzięki temu kierowca i pasażerowie czują się bezpieczniej, a sama podróż jest bardziej komfortowa. To oczywiście zaledwie dwa spośród wielu innowacji, jakie posiada nowy Ford Galaxy. Aby dowiedzieć się o nim czegoś więcej, zachęcam do zajrzenia na oficjalną stronę Forda – TUTAJ.

Leave a Reply