Android 5.0. Lollipop

OS AndroidMiesiące mijają, a wielu producentów smartfonów, którzy współpracują z google’owskim  systemem Android nie spełniło swojej obietnicy szybkiej aktualizacji softu na urządzeniach klientów. Co prawda, właściciele smartfonów marki Nexus doczekali się aktualizacji do wersji 5.0. już w listopadzie, lecz niestety pozostałych osobom nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwe czekanie na testowanie wersji Lollipop.

Przeglądając w sieci kolejne wpisy na temat możliwości systemu ciężko wykazać się cierpliwością, skoro kolejni użytkownicy piszą. m.in. o obsłudze przeglądarki za pomocą samych gestów lub Smart Locku, czyli blokowaniu ekranu startowego w zależności od lokalizacji lub połączenia z daną siecią.

Nowoczesny, stosunkowo chłodny design w połączeniu ze stabilizacją i niezawodnością systemu sprawia, iż Android 5.0 stał się jednym z najbardziej pożądanych produktów w branży IT.

Póki co nie pozostaje nic innego niż cierpliwie czekać, aż pozostali producenci smartfonów udogodnią życie swoich klientów i umożliwią korzystanie z systemu bez dodatkowych, często spowalniających pracę urządzeń dodatkowych nakładek.

Aby umilić chwile oczekiwań, zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć promujących wersję Lollipop.

Android 5.0. Lollipop

Kontakty w androidzie

Zdjęcia w androidzie

Urządzenia na android

Sklep Play w androidzie

Drzewo społecznościowe

Wiadomości w systemie android

Tablet i smartwatch z androidem

Hello androidŹródła zdjęć: Android.com

 

Leave a Reply