Jak doładować telefon?

telefon na kartęOstatnio spotkałem na mieście starszą panią, która poprosiła mnie, abym doładował jej telefon komórkowy. Nie widziała, jak to zrobić, bo wnuk wyjechał i twierdziła, iż tylko kupując karty w kiosku można doładować telefon. Siadłem z nią na ławce i wytłumaczyłem, że teraz można doładować telefon nie wychodząc z domu, ba, mało tego, bowiem dzisiejsze technologie pozwalają nabić minuty osobie, która przebywa setki kilometrów od nas!

Moda na telefon na kartę

Wiele osób posiada telefon na kartę i jest z tego dumnym. Nie są zobowiązani do płacenia comiesięcznego abonamentu, kontrolują swoje wydatki i nie narażają się na dodatkowe opłaty w postaci pakietu usług lub dostępu do mobilnego internetu. Nie oszukujmy się, takie rozwiązanie jest idealne dla młodych osób (zwłaszcza dzieciaków i nastolatków w okresie szkolnym) oraz starszych osób, które szczególnie są narażeni na różnego rodzaju telekomunikacyjne oszustwa (drogie smsy, extra płatne rozmowy).

Jak doładować swoje konto?

Otóż metody doładowań są bardzo proste, bowiem wystarczy:

  • udać się do pobliskiego sklepu, kiosku lub na stację paliw i poprosić o kartę doładowującą telefon na określoną kwotę (najczęściej jest ona w formie wydruku);
  • iść do salonu partnerskiego swojego operatora i tam bezpośrednio wykupić pakiet lub poprosić o doładowanie pracownika;
  • nie wychodząc z domu, podać swoje dane numeru na stronie usługodawcy (moje córki mają telefony w sieci Orange) oraz określoną kwotę, przelać pieniądze online na konto i po chwili cieszyć się rozmowami!
komputer i tablet

Z tabletu doładujesz telefon nie wychodząc z domu!

Osobiście polecam trzecią opcję, bowiem można natrafić na liczne promocje doładowań, dzięki którym zyskasz cenne minuty/smsy lub dodatkowy bonus. Jest też to szczególnie wygodne dla rodziców, którzy mogą doładować telefon swojego dziecka, które wyjechało na wakacje lub do dziadków. Dla mnie najważniejsza jest jednak wygoda, bowiem wszystkie czynności mogę wykonać nie wychodząc z domu. I nie ma znaczenia, czy robię to o 3 nad ranem, czy też w Nowy Rok.

Leave a Reply