Aegon, czyli jak oszczędzać na przyszłość?

Każdy z nas pragnie czuć się bezpiecznie i stabilnie, mimo różnych zmian na świecie, zwłaszcza ekonomicznych. Z tego względu niejedna osoba postanawia oszczędzać pieniądze na przyszłość, w jakimś konkretnym celu lub na tak zwaną „czarną godzinę”. Co w tej kwestii oferuje Aegon?

Aegon – Portfel na Przyszłość

Portfel na Przyszłość to jeden z wielu programów w ofercie funduszu inwestycyjnego Aegon. Jego celem jest, krótko mówiąc, gromadzenie kapitału, a następnie wypłacenie zgromadzonych środków po upływie okresu oszczędzania. Korzystanie z tego programu jest bardzo proste: wpłacamy określoną składkę przez określony czas, a po zakończeniu programu zostaje nam wypłacona zgromadzona kwota.aegon Już w momencie przystąpienia do programu ustalona jest minimalna wartość świadczenia, niemniej jego ostateczna wartość może być wyższa niż to ustalono na początku. Wynika to z faktu, iż wpłacane przez nas środki są systematycznie inwestowane, dzięki czemu mamy dostęp także do zysków wypracowanych przez nasz kapitał. Oferta Aegon Portfel na Przyszłość skierowana jest do Klientów Raiffeisen Bank Polska S.A., którzy chcą osiągnąć jakiś finansowy cel i potrzebują na to konkretną kwotę pieniędzy. Elastyczność składek i możliwość kontrolowania swoich finansów sprawia, że to jeden z lepszych pomysłów na skuteczne oszczędzanie.

Dlaczego warto oszczędzać?

Co nam w ogóle daje gromadzenie środków finansowych w jakimś funduszu czy programie inwestycyjnym? Przede wszystkim nasze środki pieniężne są inwestowane, a więc pracują i, co za tym idzie, wzrastają. Poza tym wysokość i częstotliwość wpłacania składek jest dostosowana do nas i naszych możliwości. I co najważniejsze, oszczędzanie pieniędzy na przyszłość pozwala nam zabezpieczyć rodzinę na wypadek utraty pracy i zdolności do pracy czy innych okoliczności, które sprawią, że nasza sytuacja finansowa bardzo się pogorszy.

aegon

Oszczędzając pieniądze w funduszu inwestycyjnym, dbamy o przyszłość swoją i swoich bliskich.

To także świetny sposób na zabezpieczenie przyszłości swoich dzieci poprzez sfinansowanie ich dalszej edukacji. Bez względu na to, jaki jest cel oszczędzania, warto przeanalizować dostępne na rynku oferty i wybrać tę najlepszą i najbezpieczniejszą. Można zacząć od poznania oferty Aegon.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.