Najlepsza pizza – w czym tkwi jej sekret?

Pizza to jedno z najchętniej kupowanych włoskich potraw przez Polaków, zarówno w lokalu, jak i na wynos. Nic zatem dziwnego, że właściwie w każdym większym mieście można znaleźć kilka pizzerii, o mniej lub bardziej dobrej renomie. Jednym z polecanych lokali gastronomicznych o profilu włoskim jest sieć pizzerii Domino’s. Jakie propozycje kulinarne mają w swojej ofercie?

Domino’s Pizza – dlaczego warto tam zajrzeć?

Sieć pizzerii Domino’s pojawiła się w Polsce w 2011 roku w Warszawie i bardzo szybko zyskała grono wiernych Klientów. Dzięki temu w między czasie otworzyły się kolejne restauracje w wielu innych miastach Polski. W czym tkwi sekret sukcesu Domino’s Pizza? Przede wszystkim podejście do wykonywanej pracy – w tym miejscu robienie pizzy to pasja, do której każdy kucharz wkłada całe swoje serce. Poza tym każdego dnia kucharze pracują wyłącznie na świeżych składnikach pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli.

pizza

Sekretem najlepszej pizzy w Domino’s jest dobór najlepszych, świeżych składników od sprawdzonych dostawców.

Właśnie dzięki temu pizza w Domino’s jest tak wyjątkowa i pyszna. W każdej pizzerii Domino’s odbywa się tak zwany „Pizza Theatre”, dzięki któremu każdy Klient może na własne oczy zobaczyć, jak krok po kroku wygląda przygotowanie jego pizzy.

Pizza na najwyższym poziomie

Domino’s Pizza może także poszczycić się bardzo urozmaiconym menu. Na przykład Klienci mogą wypróbować trzy nowe pizze z limitowanej edycji Smaki Świata: pizza Thandoori Chicken, Italian i Chorizo. Każda z nich przygotowana jest na chrupiącym cieście tortilla i nawiązuje do trzech regionów świata: Indii, Włoch i Hiszpanii, zawierając typowe składniki dla tych miejsc. Poza tym w pizzerii Domino’s można skorzystać z Filmowych Wieczorów – wystarczy złożyć zamówienie on-line za minimum 50 zł, a otrzymamy specjalny kod na film w serwisie vod CHILI.pizza

Więcej na temat pizzerii Domino’s i jej oferty można przeczytać TUTAJ.

Leave a Reply