Znajdź swoje cztery kąty w stolicy

Stolica to miejsce, w które przyjeżdżają ludzie z całej Polski, aby się osiąść z rodziną, zacząć samodzielne życie czy zdobyć wyższe wykształcenie lub lepszą pracę. Powodów migracji jest wiele, cel jeden – znaleźć przytulne mieszkanie, w którym można zatrzymać się na dłużej. Jak dziś wygląda sytuacja na rynku mieszkań w Warszawie? Czy są mieszkania na sprzedaż w Warszawie, które byłyby wygodne i w dobrej lokalizacji? Sprawdźmy.

Stacja Kazimierz, czyli mieszkania na Woli

Stacja Kazimierz jest projektem budynków mieszkalnych i lokali usługowych, który w części został już oddany do użytku. Obecnie budowana jest jego druga część, która ma zostać oddana do użytku w roku 2017. Inwestycja znajduje się w samym sercu dzielnicy Wola, przy ulicy Jana Kazimierza.

mieszkania na sprzedaż w warszawie

Osiedle Stacja Kazimierz na Woli, Warszawa

To wyjątkowa dobra lokalizacja dla każdego mieszkańca Warszawy. Dlaczego? Otóż osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi ważnymi dzielnicami stolicy, a jednocześnie oddalony od hałasu centrum. Blisko znajduje się też komunikacja miejska, również II linia metra będąca nadal w rozbudowie. Przykładowo do centrum Warszawy można dostać się komunikacją miejską w zaledwie 15 minut, a samochodem 5-7 minut. A niebawem podróż metrem do Centrum zajmie tylko 10 minut. 300 metrów od osiedla znajdują się też przystanki tramwajowe i autobusowe, z których kursują cztery linie tramwajów i aż dziewięć linii autobusów. Pieszo z osiedla Stacja Kazimierz można dojść w przeciągu kilku, kilkunastu minut również do Dworca Zachodniego, galerii handlowej, Parków Szymańskiego i Sowińskiego, a także szkoły, przedszkola oraz przychodni.mieszkania na sprzedaż w warszawie Mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Woli dostępne są w metrażu od 35 do aż 106m2. Mieszkania na piętrze wyposażono w przestronne balkony, a na parterze – w ogródki przypominające tarasy. Jest tu szczególnie duży wybór mieszkać 2- i 3-pokojowych, skierowanych głównie dla osób młodych poszukujących swojego pierwszego mieszkania.

mieszkania na sprzedaż w warszawie

Mieszkanie 3-pokojowe na Woli, Stacja Kazimierz, Warszawa

Zaletą mieszkań na Woli są widne kuchnie, wydajne ogrzewanie systemowe, ustawne sypialnie i salony oraz wideo domofony i całodobowa ochrona.

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Rynek mieszkań na sprzedaż w stolicy jest bardzo rozwinięty. Kupno mieszkania w tym mieście to naprawdę dobra inwestycja, która pozwoli nam na stałe osiąść w tym mieście, ale też w razie potrzeby w przyszłości je sprzedać z zyskiem. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o inwestycji Stacja Kazimierz, zachęcam do zajrzenia TUTAJ.

Leave a Reply