Udana noc po ciężkim dniu? To możliwe!

Po dwunastu godzinach ciężkiej i stresującej pracy wracasz do domu i nie masz ochoty…. na nic. Brzmi znajomo? Z przykrością trzeba stwierdzić, że właśnie tak wygląda życie wielu Polek i Polaków. Co gorsza, przekłada się to również na jakość pożycia intymnego, a co za tym idzie, na szczęście w związku. Czy istnieje jakaś recepta na udany seks po ciężkim dniu? Jak wykrzesać z siebie siły, chęć i pomysłowość w tej kwestii?

Udany seks – kilka kroków do…

Bez względu na to, jak długo już jesteście małżeństwem i jak dobrze znacie siebie, swoje ciała i łóżkowe upodobania, zawsze można coś ulepszyć. Zwłaszcza gdy w sypialni zaczyna powiewać nudą albo co gorsza, od dłuższego czasu tylko w niej śpicie. Udany seks to nie tylko wielokrotne orgazmy – bądźmy szczerzy, czynniki zewnętrzne nie zawsze ułatwiają jego osiągnięcie w takim stopniu, w jakim byśmy chcieli. Seks powinien być tym, co scala partnerów, daje im poczucie bliskości i akceptacji, pozwala rozładować napięcia dnia codziennego i poprawić samopoczucie obojga. Warto więc na stałe wprowadzić kilka zasad, które polepszą życie intymne.

1) Nie udawaj!

udany seks

Udawanie przyjemności prowadzi do niezrozumienia własnych potrzeb, a co za tym idzie, rozczarowania życiem intymnym.

Drogie Panie, nie ma nic gorszego niż udawanie przyjemności w łóżku. To prowadzi do wielu nieporozumień, wysyła sprzeczne komunikaty partnerowi i sprawia, że same skazujecie się na brak przyjemności. Dlaczego? Bo partner, mylnie sądząc, że coś daje Wam przyjemność, będzie to powtarzał. Najlepiej być sobą i dawać oznaki przyjemności, kiedy ona rzeczywiście występuje. Partner szybko zrozumie, co Cię podnieca, i na pewno to zapamięta. Wtedy udany seks będzie codziennością!

2) Spróbujcie czegoś nowego.

udany seks

Nowa pozycja zwiększa szansę na udane zbliżenie, zwiększa też chęć na igraszki.

Czasami partnerzy nudzą się w sypialni, gdyż od lat kochają się w jednakowy sposób. Warto wprowadzić nieco nowości, na przykład inną pozycję, nie bać się też realizowania swoich fantazji. Dobrze działa dzielenie się nimi ze sobą w ciągu dnia. Wtedy wieczorny powrót do domu będzie bardzo wyczekiwany przez obojga z Was, a seks przestanie być małżeńskim obowiązkiem.

udany seks

Spełnianie swoich fantazji erotycznych podnosi jakość współżycia i jest ekscytujące dla obojga partnerów.

Przy wprowadzaniu czegoś nowego dobrze okazywać sobie wyrozumiałość i podejść do tego z poczuciem humoru. Seks może być świetną zabawą, jeśli podejdziecie do tego z uśmiechem.

3) Skorzystaj z pomocy.

udany seks

Na problemy z potencją warto zastosować jakiś suplement diety.

Jeżeli mężczyzna z jakiegoś powodu ma problem z osiągnięciem erekcji, powinien szukać pomocy. Na rynku dostępne są naturalne suplementy diety, które wpływają zarówno na jakość i długość erekcji, jak i podnoszą libido. Dzięki temu żadne stresy w pracy nie popsują Waszych wieczornych łóżkowych planów!

Leave a Reply