Skoda Superb Combi – komfort i przestrzeń

Szukasz samochodu, który byłby wygodny i elegancki, a jednocześnie pojemnego i praktycznego? Połączenia eleganckiej limuzyny i wygodnego kombi? Jeśli tak, idealna dla Ciebie będzie Skoda Superb Combi. Poznaj ją bliżej.

Skoda Superb Combi – dane techniczne

Skoda Superb Combi to najbardziej luksusowa Skoda w wersji Combi. Posiada między innymi elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika z automatyczną roletą, mnóstwo przestrzeni wewnątrz, a także obniżone zużycie paliwa aż do 19% w porównaniu do poprzednich wersji.

dsg

Skoda Superb Combi

dsg

Wnętrze Skody Superb Combi jest bardzo przestronne.

dsg

Pojemny bagażnik to duża zaleta Skody Superb Combi.

dsg

Skoda Superb Combi zapewnia wygodę podróżowania.

Zapewnia też najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu siedmiu poduszek bezpieczeństwa oraz innowacyjnego systemu ułatwiającego parkowanie. To nowa generacja Asystenta Parkowania. Pozwala ona zaparkować samochód równolegle oraz prostopadle. Dwa czujniki parkowania zamontowane z przodu i z tyłu pojazdu w połączeniu z wizualizacją odległości na ekranie radia Bolero lub nawigacji, powodują, że kierowca może jeszcze dokładniej monitorować to co się dzieje przed nim i za nim.

Automatyczna skrzynia biegów DSG

Rzeczą szczególnie godną uwagi w nowej Skodzie Superb Combi jest DSG, czyli automatyczna skrzynia biegów Direct Shift Gearbox.

dsg

Automatyczna skrzynia biegów DSG – Direct Shift Gearbox

Jest to automatyczna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów oparta na najnowocześniejszych technologiach. DSG pozwala niezwykle szybko zmieniać biegi, dzięki czemu zwiększa komfort jazdy oraz obniża zużycie paliwa. Kiedy więc włączony jest jeden bieg, następny już jest wybrany i oczekuje na włączenie. Zmiana przełożeń następuje poprzez przełączanie sprzęgieł, a moment napędowy zostaje natychmiast przełożony na koła, dzięki czemu zyskujemy najwyższy poziom komfortu jazdy.

Więcej na ten temat możecie przeczytać również TUTAJ.

Leave a Reply