Sildenafil – na pomoc mężczyznom

Zaburzenia erekcji czy problemy z potencją to wciąż dość krępujący temat dla mężczyzn, którzy muszą się z tym mierzyć. Taki stan może nie tylko negatywnie wpłynąć na pożycie małżeńskie, ale również ograbić mężczyznę z poczucia godności i męskości. Zamiast więc kryć się ze swoim problemem, lepiej poszukać pomocy! Obecnie istnieje szereg lekarstw mających wspomóc leczenie zaburzeń potencji, a jednym z nich jest Sildenafil.

Sildenafil – początki walki z zaburzeniami erekcji

Sildenafil był pierwszym lekiem przeciw zaburzeniom erekcji i potencji, jaki pojawił się na rynku farmaceutycznym. W roku 1998 organizacja Food and Drug Administration (FDA) zatwierdziła sildenafil jako substancję mogącą wspomóc leczenie kłopotów z potencją. Dla wielu przedstawicieli płci męskiej oznaczało to wreszcie zwycięstwo i możliwość na nowo poczucia się 100-procentowymi mężczyznami.

sildenafil

Sildenafil to pierwszy dopuszczony do użytku lek na zaburzenia erekcji.

Wykonane testy i analizy potwierdziły, że to właśnie Sildenafil daje najlepsze efekty i wyraźnie poprawia zaburzenia erekcji u większości badanych mężczyzn. Poza tym stosowanie Sildenafilu nie przysparza żadnych uciążliwych skutków ubocznych. Tylko w kilku przypadkach pojawiły się: bóle głowy, uderzenia gorąca, dyspepsja, nieprawidłowe widzenie czy też zawroty głowy. Aby ich uniknąć, warto przed zastosowaniem leku dobrze zapoznać się z ulotką oraz skonsultować z lekarzem. Obecnie sildenafil to substancja czynna stosowana w większości leków na potencję.

Leczenie farmakologiczne to nie wszystko

Oczywiście żaden mężczyzna borykający się z zaburzeniami erekcji nie może oczekiwać, że samo przyjmowanie leków czy suplementów diety pomoże. Na te zaburzenia składa się wiele czynników, na przykład przemęczenie, długotrwały stres, nieprawidłowe odżywianie, nadużywani alkoholu czy siedzący tryb życia. Problemy z erekcją mogą też być objawem cukrzycy lub chorób tarczycy. Warto więc zacząć od znalezienia głównej przyczyny tych zaburzeń i w pierwszej kolejności zająć się nią.

sildenafil

Jedną z przyczyn zaburzeń erekcji jest przemęczenie i stresujący tryb życia.

Może więc chodzić o zmianę trybu życia, nawyków żywieniowych czy podjęcie leczenia jakiegoś schorzenia. Leki na potencję będą więc skutecznie wspomagać te działania i pomogą nam raz na zawsze zwalczyć problemy z zaburzeniami erekcji!

Leave a Reply