Salon w stylu boho – najpiękniejsze aranżacje

Salon to ważne miejsce w każdym domu – to tu wypoczywamy w gronie bliskich, przyjmujemy gości i spędzamy miłe chwile. Nic dziwnego, że zależy nam na tym, by jego aranżacja odzwierciedlała nasz temperament i była przyjemna dla oka. Salon w stylu boho to jedno z modniejszych rozwiązań aranżacyjnych. Sprawdź, czym się charakteryzuje i jakie dodatki do niego pasują.

Salon w stylu boho – niekonwencjonalne wzory i kolory

Styl boho jest bardzo wdzięczny, bo każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Dominują w nim różnorodne wzory, kolory, struktury i materiały. To bez wątpienia połączenie energetycznych barw i skomplikowanych wzorów, zwłaszcza motywów etnicznych. Mile widziane są też złote dodatki, nadające całemu wnętrzu wyrazu i elegancji. Oczywiście boho to nie przypadkowe łączenie kolorów i wzorów.

salon w stylu boho

To bardzo przemyślana aranżacja, wymagająca dobrego zaplanowania. Charakterystycznymi dla boho dodatkami są plecione dywany z frędzlami, miękkie koce, wzorzyste zasłony, haftowane poszewki oraz lustra w zdobionych ramach. Salon w stylu boho tętni życiem, ale jednocześnie nie jest chaotyczny – każdy dodatek ze sobą harmonizuje.

Minimalizm i boho w jednym – czy to możliwe?

Oczywiście nie każdy z nas przepada za mocnymi kolorami w aranżacji. Nie oznacza to jednak, że styl boho nie jest dla nas. Modny dziś styl minimalistyczny, gdzie dominują kolory biały i czarny można więc wzbogacić o drobne dodatki w stylu boho. Nie musimy trzymać się żadnych sztywnych ram – łączenie stylów to doskonały pomysł na urządzenie mieszkania i wyrażenie własnej osobowości. Poniżej przedstawiamy pomysły na to, jak mógłby wyglądać nowoczesny salon w stylu boho:

salon w stylu boho

salon w stylu boho

salon w stylu boho

salon w stylu boho

salon w stylu boho

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.