Reklama na samochodzie – jak ją wykonać?

W dzisiejszych czasach skuteczna reklama to klucz do sukcesu. Bez niej ciężko sobie wyobrazić prowadzenie biznesu. Reklamy zalewają nas z każdej strony. Jedną z popularniejszych form reklamy wizualnej jest reklama na samochodzie. Jak ją wykonać? Ofertę oklejania samochodów folią reklamową posiada firma 3M. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

3M – inspirujące produkty reklamowe

3M to producent między innymi folii do reklamy wizualnej, do zmiany koloru samochodu oraz innych inspirujących produktów do reklamy outdoorowej. Reklama wizualna wykonana na samochodzie to świetny sposób na wykorzystanie powierzchni pracowniczej floty samochodowej. Dzięki temu pracownicy jeżdżący na co dzień samochodem, załatwiając różne firmowe sprawy, mogą jednocześnie reklamować swoją firmę i jej usługi. Niemniej wykonanie takiej reklamy wymaga pewnych umiejętności, a przede wszystkim odpowiedniej jakości folii do oklejania samochodów. W przeciwnym razie reklama, zamiast zachęcać i przyciągać wzrok, będzie raczej odstraszać. Poza tym folia złej jakości mogłaby trwale uszkodzić lakier samochodowy. A oddziałujące na samochód warunki atmosferyczne, takie jak słońce, deszcz, śnieg czy wiatr mogłyby szybko zniszczyć reklamę, co wymagałoby jej wymiany.

3m

Flota samochodowa to doskonałe miejsce na reklamę wizualną.

Im częściej z samochodu zrywa się folię, tym bardziej odbija się to na jego wyglądzie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że szukając wykonawcy takiego projektu, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i używane środki oraz metody. Firma 3M zdecydowanie spełnia te warunki, stając się liderem na rynku w kwestii reklamy wizualnej i outdoorowej.

3m

Proces oklejania samochodu folią.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę wizualną?

Koszt oklejenia folią kilku lub kilkunastu samochodów firmowych może być dość duży, niemniej to inwestycja warta nawet dużych pieniędzy. Dlaczego? Gdyż trafia do dużego grona odbiorców, bez planowania kampanii reklamowych – wystarczy, że pracownicy każdego dnia poruszają się po mieście i okolicach firmowym samochodem oklejonym reklamową folią. Jeżeli więc stoimy przed wyborem reklamy dla swojego przedsiębiorstwa, warto się zapoznać z ofertą 3M. Więcej na jej temat można przeczytać na stronie: http://3mcentruminspiracji.pl/.

Leave a Reply