Przegląd najnowszych smartfonów

Dzisiejszy świat bardzo idzie do przodu, jeśli chodzi o nowinki technologiczne. Coś, co dziś jest nowością i absolutnym hitem, jutro może być już przestarzałe. Jeśli chodzi o nowe smartfony, da się zauważyć, że oferta również w szybkim tempie się powiększa, za każdym razem też widać dopracowanie poszczególnych elementów w stosunku do starszych modeli. Dziś poznamy kilka nowych propozycji od marki Sony.

Nowe smartfony Sony Xperia – poznaj je lepiej

• Nowy smartfon Sony Xperia XZ

nowe smartfony

nowe smartfony

Co oferuje? Między innymi technologię potrójnego przetwarzania obrazu, ujęcia bez rozmycia, inteligentne zarządzanie baterią. Posiada także tył z polerowanego metalu, co nadaje mu szykownego i eleganckiego wyglądu.

• Sony Xperia X Compact

nowe smartfonyTen model charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami o rozmiarze 4,6 cala, potrójnym przetwarzaniem obrazu i ujęciami bez rozmycia oraz inteligentne zarządzanie baterią. Jest elegancki i wygodny w użytkowaniu.

• Sony Xperia E5

nowe smartfonyTo model stworzony dla osób, które lubią polegać na swoim sprzęcie bez zawodu czy rozczarowania. Ten nowy smartfon Sony oferuje pracę na baterii bez ładowania do 2 dni. Ponadto posiada aparat z matrycą aż 13 MP i kartę SD o pojemności do 200 GB. To smartfon zdecydowanie dla wymagających.

• Sony Xperia X Performance

nowe smartfonyNazywany dziełem sztuki marki Sony. Posiada szybki aparat o rozdzielczości 23 MP, co daje wyjątkową jakość robionych zdjęć. Ponadto jest bardzo wydajny, posiada także wysokiej jakości metalowe wykończenie, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia czy zarysowania.

• Sony Xperia XA

nowe smartfonyTen model jest wyjątkowo praktycznym smartfonem, gdyż łączy w sobie wszystkie cechy, które moglibyśmy wymagać. Umożliwia pracę na baterii do 2 dni, posiada aparat do autoportretów o rozdzielczości 8 MP, z możliwością wykonywania wyraźnych zdjęć także przy słabym oświetleniu. Poza tym został wyposażony w 13 MP hybrydowy mechanizm automatycznej ostrości.

Więcej opisów i opinii najnowszych smartfonów możecie znaleźć TUTAJ.

Leave a Reply