Prywatny akademik – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Rozpoczęcie studiów to dla młodego człowieka zawsze przełomowe wydarzenie w życiu, szczególnie, jeśli wiąże się z wyprowadzką. Od tego momentu student musi sam zadbać o swoje potrzeby i zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Jak ułatwić sobie przejście przez tą, bądź co bądź, stresującą zmianę w życiu? Rozwiązaniem może być prywatny akademik z wygodnymi, nowoczesnymi pokojami. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Prywatny akademik, czyli wszystko na poziomie

Prywatny akademik to miejsce, w którym studenci mogą poczuć się jak we własnym, niewielkim mieszkanku. To nie ciasna stancja z twardymi łóżkami ustawionymi obok siebie, wspólną łazienką i raczej skromnie wyposażoną kuchnią, lecz nowocześnie wyposażone studio z prywatną łazienką i, w zależności od potrzeb, aneksem kuchennym.

prywatny akademik

W prywatnym akademiku dba się o potrzeby studentów, zarówno te związane z nauką, jak i rozrywką. Dlatego w jednym miejscu możesz skorzystać z cichego pokoju i bez rozpraszania uwagi uczyć się do ważnego egzaminu, albo skorzystać z siłowni czy też udać się na imprezę ze znajomymi. A to wszystko na poziomie, którego niestety brak w publicznych placówkach tego typu.

Prywatny akademik w Łodzi – poznaj BaseCamp!

W dawnej „Łódzkiej Drukarni”, niegdyś oazie lokalnego przemysłu, obecnie powstał prywatny akademik BaseCamp tętniący studenckim życiem. To nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb młodych ludzi, z doskonałą lokalizacją, tuż przy Uniwersytecie Łódzkim.

prywatny akademik

BaseCamp Łódź to przytulne mieszkanka typu Studio wyposażone w modne meble i liczne schowki, idealnie dostosowane do potrzeb studentów. Każdy pokój posiada własną, prywatną łazienkę oraz dostęp do superszybkiego Internetu wliczony w cenę pokoju. Jednym z wyjątkowych pokoi w BaseCamp Łódź jest pokój piętrowy Mezzanine Base o powierzchni 19 m2 i z łóżkiem znajdującym się na antresoli. Dla wielu to prawdziwe marzenie z dzieciństwa. A z marzeń nie wolno rezygnować! Więcej na temat oferty prywatnego akademika BaseCamp w Łodzi można przeczytać TUTAJ.

Leave a Reply