Czy warto założyć konto w Alior Bank?

W dzisiejszych czasach, gdy większość spraw można załatwić przez Internet, niejeden nie wyobraża sobie nie korzystać z bankowości internetowej. Alior Bank udostępnia konta bankowe na korzystnych warunkach, które można obsługiwać właśnie przez Internet, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Co warto o nich wiedzieć?

Konto internetowe w Alior Bank

Alior Bank oferuje swoim Klientom założenie bezpłatnego konta internetowego. Sam proces otworzenia konta jest bardzo prosty i szybki, a co ważne, nie posiada ukrytych opłat. Nie płacimy nic za założenie konta oraz za kartę bankomatową do konta, nie ma też opłat za przelewy internetowe oraz za wypłaty z bankomatów własnych, Euronet (minimum 100 złotych) i za granicą. Poza tym są możliwe szybkie płatności mobilne BLIK i Google Pay. Aby otworzyć konto internetowe w Alior Banku, należy wypełnić formularz na stronie internetowej banku, potwierdzić swoje dane przelewem weryfikacyjnym i aktywować dostęp do bankowości internetowej.

alior bank

Oprócz konta internetowego bank oferuje także produkty towarzyszące, takie jak limit odnawialny w rachunku, lokaty, program rekomendacyjny oraz doradztwo inwestycyjne. Alior Bank oferuje Klientom z kontem internetowym stały dostęp do swoich finansów dzięki aplikacji mobilnej, możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych, dostęp do systemu mobilnych płatności BLIK oraz wsparcie przy przeniesieniu swojego konta osobistego z innego banku do Alior Banku.

Dla kogo konto internetowe?

Wbrew pozorom, produkty bankowe dostępne przez Internet nie są już zarezerwowane wyłącznie dla osób młodych. Dzisiaj coraz więcej osób korzysta z Internetu, by szybciej i sprawniej załatwiać różne sprawy. Dlatego konto internetowe to świetna opcja dla każdego, kto posiada konto w banku. Dzięki temu dokonywanie przelewów, opłat i innych bankowych transakcji staje się znacznie szybsze i prostsze. Już nie musimy stać w kolejce w banku i tracić pół dnia na załatwienie drobnych spraw związanych z kontem. A posiadając aplikację mobilną banku na telefonie, mamy kontrolę nad swoimi finansami praktycznie cały czas, i to niezależnie od tego, gdzie akurat jesteśmy.

alior bank

Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Leave a Reply