4 pomysły na prezent dla fana motoryzacji

Chyba każdy z nas lubi być obdarowywany, zwłaszcza bez okazji. Nawet drobny upominek będący wyrazem pamięci i sympatii otrzymany od kogoś bliskiego to wielki gest świadczący o szczerym uczuciu. A dodatkowo, gdy prezent ten trafia w nasze gusta lub potrzeby, cieszy nas jeszcze bardziej. Podobną zasadą powinniśmy się kierować, gdy to my wybieramy prezent dla bliskiej osoby. Aby był źródłem radości, nie może być przypadkowy. Im lepiej kogoś znamy, tym bardziej orientujemy się w jego pasjach, gustach i potrzebach. Dlatego najlepszy prezent to taki, który pozwala to dostrzec – dostrzec, że osoba obdarowująca myśli o obdarowanym, bierze pod uwagę jej zainteresowania i chce jej sprawić szczerą przyjemność. Oczywiście nie zawsze jest to proste, na szczęście w sieci możemy znaleźć sporo ciekawych podpowiedzi. Dziś dowiemy się, jaki wybrać prezent dla fana motoryzacji, w różnych zakresach cenowych.

Prezent dla fana motoryzacji – postaw na praktyczność

Na ogół cenimy sobie prezenty praktyczne, czyli takie, z których będziemy mogli na co dzień korzystać. Właśnie taki powinien być prezent dla fana motoryzacji. Miłośnika samochodów rozpoznamy po tym, iż nie tylko chętnie czyta czy ogląda materiały z tym związane – najchętniej sam godzinami przesiaduje pod własnym samochodem, stale coś naprawiając czy wymieniając, nawet jeśli nie jest to niezbędne. Takie hobby rzecz jasna wymaga odpowiedniego arsenału narzędzi. I oto mamy pierwszy pomysł na udany prezent dla miłośnika samochodów i mechaniki samochodowej!

Zestaw kluczy warsztatowych

W sprzedaży możemy znaleźć gotowe, mniej lub bardziej rozbudowane zestawy kluczy przydatnych do naprawy samochodów. Są to klucze płaskie, nasadowe, imbusowe, dynamometryczne, grzechotki, wykrętaki czy przecinaki i wiele, wiele innych. W zależności od umiejętności naszego pasjonata możemy wybrać, czy bardziej trafiony będzie na początku zestaw podstawowy, który z czasem wzbogaci o pojedyncze, najbardziej potrzebne elementy, czy też wybrać coś bardziej profesjonalnego.

prezent dla fana motoryzacji

Ceny oczywiście będą także bardzo różne – najmniejsze skrzyneczki z narzędziami warsztatowymi kupimy już za około 30 złotych, jeżeli jednak ma być to wyjątkowy prezent, lepiej postawić na coś z wyższej półki. Przyzwoite zestawy kluczy warsztatowych kupimy w przedziale cenowym od 200 do 350 złotych. Może nie jest to niska cena, ale radość na twarzy fana motoryzacji, który trzyma w swoich rękach takie cacko jest BEZCENNA!

Kamerka samochodowa

Jeżeli prezent dla fana motoryzacji ma być stosunkowo niedrogi, ale naprawdę praktyczny, postawmy na jakiś element wyposażenia samochodu, który ułatwia lub urozmaica jazdę. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy nie tyle lubią grzebać się przy swoim samochodzie, ile dużo nim jeżdżą. W takiej sytuacji z pewnością przyda im się kamerka samochodowa. To gadżet, który coraz częściej spotykamy na przedniej szybie pojazdów, i to nie ze względu na tak zwany szpan. Kamerka samochodowa rejestrująca wszystko, co się dzieje na drodze to bezcenny dowód, gdy dochodzi do wypadku samochodowego.

prezent dla fana motoryzacji

Mając nagrany filmik ze zdarzenia, z pewnością unikniemy sytuacji, w której ktoś zbiegnie z miejsca wypadku i już go nie odnajdziemy, albo zechce wypierać się swojej oczywistej winy. Na rynku możemy dostać oczywiście wiele modeli kamerek o różnych funkcjach, a co za tym idzie, różnych cenach. Najtańszy model kupimy już za 50 złotych, natomiast kamerki najnowszej generacji mogą kosztować i 600 złotych. Warto więc wcześniej zasięgnąć opinii, które z dostępnych modeli są warte uwagi.

Przejażdżka sportowym samochodem

Idealny prezent dla fana motoryzacji to również taki, który zapewni mu mocne wrażenia, o których nigdy nie zapomni. Bez wątpienia każdy miłośnik motoryzacji ma marzenie o wyczynowej przejażdżce sportowym, mocnym samochodem, na którego zakup nigdy nie będzie go stać. Czemu więc nie wykupić dla niego kilkunastu minut jazdy takim samochodem i spełnić jedno z jego marzeń? W sieci nie brakuje tego typu ofert.

prezent dla fana motoryzacji

Jest to idealny prezent na przykład od żony dla męża na rocznicę ślubu – typowo męski i niezapomniany. W zależności od oferty i jej rozbudowania możemy znaleźć w sieci tego typu prezenty motoryzacyjne już od 100 złotych.

Breloczek do kluczy

Jeżeli upominek motoryzacyjny ma być raczej symboliczny lub stanowi jedynie dodatek do większego prezentu, wybierzmy coś, co jednoznacznie kojarzy się z motoryzacją, ale jest małe i poręczne. Właśnie taki może okazać się breloczek do kluczy, który będzie noszony, a jakże! przy kluczykach do samochodu. Brelok może przedstawiać ulubioną markę samochodową naszego fana motoryzacji, a najlepiej markę i model samochodu, który on sam posiada, lub coś innego, co kojarzy się z motoryzacją. Ponieważ to niezobowiązujący gadżet, warto wybrać model wykonany z wysokiej jakości materiałów, na przykład skóry i metalu. Breloki plastikowe wyglądają raczej tandetnie i bardzo szybko się psują, zatem taki prezent byłby w ogóle niepraktyczny. Brelok wysokiej jakości to nadal nieduży koszt – w granicach 50 złotych.

prezent dla fana motoryzacji

Jak widać, wybierając prezent dla fana motoryzacji, mamy naprawdę spory wybór. To tylko cztery przykładowe propozycje, jest ich oczywiście znacznie więcej. Ich opis pokazuje nam, w jakim kierunku iść, by wybrany przez nas upominek był trafiony i praktyczny.

Leave a Reply