Philipiak – garnki dla zdrowego gotowania

Nie od dziś wiadomo, że sposób, w jaki się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Z kolei to, z jakich garnków korzystamy w kuchni, może nam albo ułatwić, albo utrudnić zdrowe, niskotłuszczowe gotowanie. Zestawy garnków Philipiak to idealne wyposażenie kuchni dla kogoś, kto chce się zdrowo odżywiać. Dlaczego?

Marka Philipiak – zdrowe gotowanie przede wszystkim

Producenci marki Philipiak chcieli stworzyć nie tylko linię pięknych i eleganckich garnków i naczyń wysokiej jakości. Przede wszystkim chodziło o zaprojektowanie garnków, które umożliwią gotowanie bez potrzeby używania tłuszczu i soli, które w nadmiarze są szkodliwe i coraz częściej jesteśmy zachęcani do wyeliminowania ich na stałe ze swojej diety. Garnki wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej, o idealnie wyprofilowanych krawędziach i akutermicznym dnie. Te ostatnie rozwiązanie sprzyja równomiernemu rozchodzeniu się ciepłu w garnku i zapobiega przypaleniu, rozgotowaniu czy niedogotowaniu posiłków. philipiakPoza tym garnki Philipiak są wykonane z materiałów, które nie wchodzą w żadne chemiczne reakcje z przygotowywanymi potrawami, dzięki czemu nie tracą one swej wartości odżywczej, są smaczne i aromatyczne pomimo przygotowania ich bez użycia soli i tłuszczu. Dzięki temu są też niskokaloryczne, co jest dobrą wiadomością dla osób, które kochają jeść, ale jednocześnie chcą trzymać linię. Gotowanie z użyciem garnków Philipiak to wspaniała, zdrowa przygoda. Pozwala przyrządzać posiłki na wiele sposobów i zawsze w najzdrowszej wersji. Warto też dodać, że są one wykonane z materiałów antyalergicznych i antybakteryjnych, zatem są dostępne dla każdego.

Przykładowe zestawy garnków

Decydując się na zakup garnków tej marki, możemy wybrać spośród kilku gotowych zestawów lub po kolei kupować poszczególne elementy. Co wchodzi w skład takiego zestawu? Oto przykładowa lista:

• małe, średnie i duże naczynie z pokrywą;
• patelnia z pokrywą;
• misa mała i duża z pokrywą;
• naczynie do gotowania na parze;
• koszyk do gotowania warzyw;
• pierścień redukcyjny;
• przyssawka;
• łopatka;
• tarka.

philipiak

Więcej przykładowych zestawów garnków oraz dodatkowe informacje na temat marki Philipiak znajdziecie także TUTAJ.

Leave a Reply