Mondeo – pewniak w klasie średniej

Propozycja Forda w klasie średniej praktycznie nieprzerwanie od momentu swojego rynkowego debiutu cieszy się ogromną popularnością. Co sprawia, że Ford Mondeo zaprezentowany w 2013 ciągle znajduje amatorów?

Król przestrzeni

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż „średniak” producenta z Kolonii zdecydowanie bije na głowę większość konkurencji, gdy chodzi o wymiary wnętrza. Nie mówimy już nawet o wersji kombi, która zdolnościami przewozowymi przypomina bardziej auto dostawcze, a bagażnik ma przepastny niczym piwnica w domu jednorodzinnym – jak zresztą widać na poniższym zdjęciu

mondeo 2013

Ilość miejsca, szczególnie z tyłu zdecydowanie robi wrażenie. Przy okazji ostatniej modyfikacji, w Mondeo nieco zwężono fotele przednie, czyniąc je jeszcze bardziej ergonomicznymi dla pasażerów przedniego rzędu. Z kolei osoby siedzące z tyłu mają jeszcze więcej przestrzeni niż kiedykolwiek!

Zobaczcie zresztą sami – podróż w królewskich warunkach!

mondeo 2013

Elegancka sylwetka

A kto powiedział, że auta klasy średniej muszą być nudne niczym, nie przymierzając, przysłowiowe flaki z olejem? Inżynierowie z niemieckiej Kolonii udowadniają, że auto segmentu D również może wyróżniać się z tłumu podobnych do siebie samochodów

mondeo 2013

Przecież to auto wygląda niczym rasowe coupe! Tak, Mondeo tej generacji zdecydowanie wybija się ponad klasową przeciętną w kwestii designu.

Więcej na temat tego samochodu dowiecie się klikając w poniższe zdjęcie

mondeo 2013

źródła zdjęć: autocar.co.uk; ford.pl; eurocar.pl

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.