Ford i jego najlepsze modele osobowe

Kupno samochodu osobowego dla rodziny to poważny wybór. Samochód ten powinien być bezpieczny, funkcjonalny i wygodny – aby spełniał oczekiwania zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Przedstawiamy Wam kilka najlepszych modeli samochodów osobowych znanej marki Ford. Być może uda Wam się znaleźć coś dla siebie?

Ford – najlepsze samochody osobowe

FORD FIESTAford

fordFlagowy model Forda, dostępny w wersji 3 i 5-drzwiowej. Posiada zaawansowane technologie, między innymi system Ford SYNC, który obsługuje się głosowo. Dzięki temu można w trakcie jazdy bez rozpraszania uwagi włączyć ulubioną muzykę lub wykonać połączenie telefoniczne z bliskimi. Kluczową funkcją tego systemu jest możliwość wezwania pomocy (Emergency Assistance), który w trakcie wypadku wykonuje połączenie z telefonu komórkowego do służb ratowniczych, by podać im niezbędne informacje do udzielenia szybkiej pomocy. Ponadto Fiesta posiada eleganckie wnętrze, z wieloma wygodnymi rozwiązaniami.

FORD B-MAX

ford

fordModel stworzony z myślą o kierowcach poruszających się po dużych, zatłoczonych miastach, gdzie na porządku dziennym są korki uliczne czy stłuczki. Model ten posiada pomniejszone wymiary i bardziej opływowe kształty, co umożliwia szybsze poruszanie się nawet wąskimi uliczkami, a także znalezienie miejsca parkingowego w centrum miasta w godzinach szczytu. Panoramicznie otwierane drzwi oraz zmiana konstrukcji nadwozia polegająca na zintegrowaniu z drzwiami słupka B, model ten gwarantuje wyjątkowo wygodny dostęp do jego wnętrza, o szerokości aż 1,5 metra.

FORD MONDEOford

fordNowy Ford Mondeo charakteryzuje się nowoczesnym designem, dynamiczną linią nadwozia oraz mocą, wydajnością i komfortem. Jako pierwszy model w Europie, został wyposażony między innymi w adaptacyjne reflektory LED. Gwarantują one doskonałą jakość oświetlenia nawet w trudnych warunkach jazdy. W tym modelu zadbano też o lepszą ochronę pasażerów – zastosowano na przykład tylne nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa. W razie kolizji pasy powiększają swoją objętość, dzięki czemu amortyzują siłę uderzenia i zmniejszają ryzyko poważnych urazów.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.