Idealny samochód rodzinny – Seat Alhambra

Szukając rodzinnego samochodu, kierowcy zwracają uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę. Dużą popularnością cieszą się używane samochody osobowe, gdyż za stosunkowo niską cenę można kupić dobrze wyposażony model. Przykładem może być używany Seat Alhambra. Czym się wyróżnia?

Używany Seat Alhambra – idealny samochód dla rodziny

Seat Alhambra to samochód osobowy typu van obecnie produkowany w dwóch generacjach. Seat Alhambra II zaprezentowano po raz pierwszy w 2010 roku. Czym się różni od modelu pierwszej generacji? Pojazd nabrał zdecydowanie bardziej dynamicznego charakteru, posiada też szersze nadwozie o muskularnych proporcjach.

używany seat alhambra

Seat Alhambra I

używany seat alhambra

Seat Alhambra – wnętrze

Poza tym samochód został wyposażony w asystenta świateł drogowych, który wykrywa nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd i automatycznie zmienia światła drogowe na światła mijania.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Seat Alhambra posiada szereg systemów, które mają chronić kierowcę i pasażerów w każdych warunkach drogowych. Są to między innymi: ABS, ASR, ESP, boczne poduszki powietrzne, poduszka powietrzna kolanowa, poduszka powietrzna kierowcy, czujnik deszczu, interfejs elektryczny, wspomaganie kierownicy, system Start-Stop czy doświetlanie zakrętów.

używany seat alhambra

Seat Alhambra II

używany seat alhambra

Pojemny bagażnik to cecha rodzinnego samochodu.

używany seat alhambra

Wszystko to ma jeszcze bardziej usprawnić kierowanie pojazdem i dać uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Poza tym Seat Alhambra, jako typowy van, posiada bardzo pojemny bagażnik, idealny na wyjazdy rodzinne. Używany Seat Alhambra jest dostępny w sprzedaży już od kilkunastu tysięcy – szukając więc idealnego rodzinnego wozu, warto o nim pomyśleć!

Więcej na ten temat przeczytacie również TUTAJ.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.