Nowe Volvo xC70 – luksus i bezpieczeństwo

Zakup samochodu to zawsze spory wydatek, który na posłużyć na wiele lat, nie powinien być więc kwestią przypadku. Kierowca powinien zastanowić się, jaki model będzie najbardziej optymalny dla niego i jego rodziny. Jedną z kuszących propozycji jest nowe Volvo XC70 – to luksusowe kombi idealne zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i dla kierowców żądnych przygody na drodze. Poznajmy go bliżej!

Volvo XC70 – najważniejsze dane

Volvo XC70 to samochód w kombi o wielu możliwościach. Zachwyca pod każdym względem – zarówno jeśli chodzi o design, wnętrze, jak i możliwości techniczne. Został wyposażony między innymi w duże, ergonomiczne przednie fotele, obszerne wnęki na nogi oraz podgrzewaną kierownicę – wszystko po to, by jazda była samą przyjemnością!volvo xc70

Volvo XC70 został też wyposażony w wiele innowacyjnych systemów, które umożliwiają kierowcy mieć wszystko pod kontrolą nawet na szczególnie trudnej i nieprzyjaznej drodze. Układ Hill Descent Control sprawi, że jazda po stromej i nierównej drodze stanie się płynna i pewna. Dodatkowo Volvo XC70 posiada napęd na cztery koła oraz układ stabilizacji toru jazdy, który zapobiega poślizgom, wywrotkom i wszelkim przechyłom samochodu. Inną innowacyjną rzeczą zastosowaną w tym modelu Volvo jest zespół napędowy Drive-E. Ma on na celu znacznie obniżyć spalanie paliwa i emisję szkodliwych spalin do atmosfery przy dużej mocy i płynnej jeździe.volvo xc70

Sensus to kolejna wyjątkowa technologia w Volvo XC70. Pozwala ona w intuicyjny sposób obsługiwać samochód podczas jazdy w zakresie rozrywki, nawigacji czy innych usług. Wszystkie są sterowane głosowo, dzięki czemu kierowca nie rozprasza uwagi, by włączyć GPS czy ulubioną muzykę – Sensus pozwala korzystać z tych wszystkich opcji w bezpieczny i komfortowy sposób.

volvo xc70

Technologia Sensus

To oczywiście tylko kilka spośród naprawdę wielu nowych funkcji i technologii zastosowanych w tym modelu Volvo. Każdy, kto stoi przed zakupem nowego samochodu powinien się z nimi dokładnie zapoznać. Można je znaleźć TUTAJ.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.