Idealny prezent dla motocyklisty

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Lubimy je też wręczać, czasem jednak miewamy problem z wybraniem odpowiedniego upominku. Czym się kierować, by naprawdę okazał się trafiony i praktyczny? Najważniejszym kryterium powinno być dla nas to, czym interesuje się dana osoba. Dziś podpowiadamy, jak wybrać prezent dla motocyklisty.

Prezent dla motocyklisty – szalone gadżety, praktyczne akcesoria

Oczywiście wybór prezentu będzie zależeć od okazji, którą ma uczcić. Drobny upominek to dobry prezent bez okazji, ale nie zawsze okaże się na miejscu przy konkretnej okazji, na przykład urodzinach. Prezent dla motocyklisty nie musi być ani drogi, ani wyszukany, by go zadowolił. Oto kilka propozycji:

1. Gadżety z motywem motocyklowym –
prezent dla motocyklisty
To coś, na co nie wydamy majątku, ale na pewno zaskoczymy swojego motocyklowego znajomego. Popularne są na przykład kubki, breloki do kluczy, koszulki czy magnesy na lodówkę z logo ulubionej marki motocyklowej czy zdjęciem wymarzonego motocykla. Ceny takich prezentów zwykle nie przekraczają 50 złotych, chociaż oczywiście istnieją wersje luksusowe mogące kosztować nawet 100 złotych.prezent dla motocyklisty Wybór jednak jest bardzo szeroki, zwłaszcza w sklepach internetowych, więc na pewno znajdziemy coś odpowiedniego.

2. Kamera motocyklowa –

Jest to urządzenie do zamontowania na kasku motocyklisty, które rejestruje pokonywaną trasę i umożliwia ponowne obejrzenie najciekawszych momentów. Oprócz wartości rozrywkowej, zapis z takiej kamery może też posłużyć jako dowód w razie wypadku. Ceny kamer są bardzo różne – wiele zależy od ich parametrów, dodatkowych funkcji i oczywiście marki.prezent dla motocyklisty Najtańsze kosztują około 200 złotych, te lepszej jakości – minimum 400 złotych. To idealny prezent dla motocyklisty, który uwielbia jeździć wyczynowo, z dużą dawką adrenaliny.

3. Kosmetyki motocyklowe –

To zawsze mile widziany prezent – w końcu o ukochany motocykl trzeba dbać! Jeżeli troszkę znamy się na rzeczy, możemy samodzielnie skompletować zestaw takich kosmetyków, na przykład szampon do mycia, wosk i preparat do konserwacji łańcucha. Jeżeli natomiast zupełnie nie jesteśmy w temacie, możemy poprosić o pomoc sprzedawcę lub poszukać potrzebne informacje w sieci.prezent dla motocyklisty W sklepach dostępne są też gotowe zestawy składające się zwykle z czterech produktów. Cena takiego zestawu to około 100 złotych.

4. Pas asekuracyjny –

Idealny prezent dla motocyklisty, który często jeździ z pasażerami. Tego typu pasy kosztują około 100 złotych i bardzo podnoszą bezpieczeństwo podczas jazdy. Po przypięciu go pasażer może w trakcie jazdy skorzystać z wygodnych uchwytów i czuć się stabilnie, nawet przy ostrych zakrętach czy momentach przyspieszenia.prezent dla motocyklisty

Leave a Reply