Garnki Philipiak – oferta, zalety, opinie

Zdrowe gotowanie staje się coraz modniejsze na całym świecie. Prawidłowe żywienie to przecież ważny element naszego życia, który ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie oraz szczęście. Aby zdrowo gotować i zdrowo się odżywiać, potrzebne są nie tylko produkty wysokiej jakości, ale i odpowiedni sprzęt, który wydobędzie z przygotowywanych potraw najlepsze smaki i najwięcej wartości odżywczych. Garnki Philipiak stworzono właśnie do tego celu!

Garnki Philipiak – w czym tkwi sekret?

Włoska marka Philipiak to producent ekskluzywnych garnków i naczyń przeznaczonych do gotowania na parze oraz smażenia bez tłuszczu i soli. Jest to możliwe, gdyż w ich produkcji wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, przede wszystkim szlachetną, kwasoodporną i nierdzewną stal chromowo-niklową.

garnki philipiak

Garnki Philipiak są przeznaczone między innymi do gotowania na parze.

garnki philipiak

Garnki i naczynia Philipiak wykonane są z wytrzymałej, szlachetnej stali nierdzewnej.

garnki philipiak

Na patelniach marki Philipiak można smażyć bez użycia tłuszczu.

Garnki wyposażone są dodatkowo w akutermiczne dno, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła po naczyniu podczas gotowania. Dzięki temu potrawy nie stają się przegotowane, ani nie przywierają do dna. Dla naszej wygody wyposażono je także w nienagrzewające się uchwyty oraz pokrywki z termostatem. Dzięki temu możemy kontrolować temperaturę w garnku bez potrzeby unoszenia pokrywy, co jest bardziej ekonomiczne i oszczędne podczas gotowania, a nas chroni przed poparzeniem się. Odpowiednio wyprofilowane krawędzie umożliwiają bezpieczne przelewanie zawartości garnków bez potrzeby korzystania z pomocniczych akcesoriów czy obawy przed oparzeniem lub rozlaniem.

Naczynia nazywane dziełem sztuki

Garnki Philipiak nie bez powodu nazywane są dziełami sztuki. Firma daje na nie gwarancję aż 25 lat, co świadczy o tym, że jest przekonana, iż są one właściwie niezniszczalne.

garnki philipiak

Gotując na parze w garnkach marki Philipiak, mamy pewność, że jemy zdrowo i niskokalorycznie.

garnki philipiak

Gotowanie z naczyniami marki Philipiak sprawi, że każde przyrządzone danie będzie jak dzieło sztuki.

Używanie ich w kuchni pozwala odkryć, że gotowanie może być naprawdę przyjemne i niezwykle smaczne oraz inspirujące. Nawet osoba niechętnie gotująca może się do tego przekonać, gdyż garnki Philipiak bardzo ułatwiają przyrządzanie dań smacznych i wartościowych.

Leave a Reply