Volvo S60 – komfortowy sedan dla rodziny

Volvo – marka znana na całym świecie z wysokiej jakości samochodów, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Jednym z modeli jest Volvo S60. To bardzo komfortowy pojazd typu sedan, który idealnie sprawdzi się zarówno dla osób młodych, jak i całych rodzin. Co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

Volvo S60 – co je wyróżnia?

Volvo S60 to samochód, który, choć wydaje się być całkiem zwyczajnym wozem typu sedan, może zapewnić iście sportowe wrażenia z jazdy. Posiada zaawansowane zawieszenie, łopatki w kierownicy oraz bezpośredni układ kierowniczy – wszystko to umożliwia szybszą oraz bardziej precyzyjną zmianę biegów, co ma bezpośredni wpływ na jakość i dynamikę jazdy.

volvo s60

Volvo S60 – wnętrze

volvo s60

volvo s60

Zawieszenie Four-C – trzy tryby jazdy.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowane tu zawieszenie Four-C, które umożliwia wybrać jeden spośród trzech trybów jazdy. Dzięki temu nasze Volvo S60 dostosowuje się do warunków na drodze, a także naszych możliwości. Poza tym Volvo S60 posiada aktywny system świateł drogowych, który automatycznie uruchomi światła podczas mijania samochodów. Asystent parkowania pomoże zaparkować nawet w najmniej korzystnych warunkach bez ryzyka kolizji. Tempomat adaptacyjny sprawi, że nie trzeba stale dostosowywać prędkości jazdy do samochodów jadących wolniej przed nami – system zrobi to automatycznie, co daje większe bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.

Samochód dla rodziny

Wymienione wcześniej systemy bezpieczeństwa zastosowane w Volvo S60 to nie wszystkie, które można w nim znaleźć. Ich zastosowanie sprawia, że ten model Volvo jest samochodem wyjątkowo bezpiecznym, stabilnym i wygodnym.volvo s60

volvo s60Dlatego też sprawdzi się dla rodzin. Więcej szczegółów na jego temat przeczytacie TUTAJ.

Leave a Reply