Uważaj na niebieską tabletkę!

potencjaProblem z potencją dotyka wielu mężczyzn – to fakt i nie ma się czego wstydzić. Kłopotliwe może natomiast okazać się walczenie z tą dolegliwością, ponieważ wielu panów sięga po słynną niebieską tabletkę, która jedynie krótkotrwale rozwiązuje kwestie erekcji, a nie leczy jej przyczynę. Długotrwałe stosowanie viagry może doprowadzić do pojawienia się takich skutków ubocznych, jak nudności, bóle mięśni, niestrawność, zaburzenia widzenia, kołatanie serca, a nawet jego ostrą niezdrożność. Kiedyś jedna z piosenek disco polo brzmiała „uważaj kochanie, bo serce ci stanie!” i widać jest coś na rzeczy. Oczywiście nie każde sięganie po legendarny łóżkowy wspomagacz kończy się źle, niemniej jego regularne stosowanie nie rokuje dobrze dla męskiego zdrowia. Najpierw należy rozpoznać przyczynę zaburzeń erekcji, a następnie sięgnąć po naturalny suplement diety wspomagający pracę całego organizmu, jak na przykład Permen King.

Wiek męski to wiek klęski?

Ruch+Dieta+Dobry suplement diety= brak problemów z potencją!

Ruch+Dieta+Dobry suplement diety= zła potencja? Nie w moim przypadku!

Wiele kłopotów z erekcją wynika ze źle prowadzonego trybu życia.  Tłusta dieta pozbawiona owoców i warzyw, praktycznie brak ruchu, częste sięganie po słone przekąski oraz stresujący tryb pracy zawodowej – to najważniejsze zaniedbania płci męskiej w kwestii dbania o własne zdrowie. Męski organ jest zasilany krwią, ale jak ta krew ma się tam dostać, jeśli w międzyczasie napotyka takie przeszkody jak nadmierna oponka w okolicach paska do spodni oraz zapchane cholesterolem żyły. Siłą rzeczy panowie będą stronić od stosunków z partnerką (co popsuje relacje między nimi) i uciekać w innego rodzaju hobby (wielogodzinne siedzenie przez telewizorem lub graniem tylko spotęguje ów problem), nie wspominając o fatalnym samopoczuciu (wszak to podstawa męskiego ego!). Co należy zmienić? Praktycznie wszystko: zacząć lepiej się odżywiać, uprawiać sport i przyjmować naturalne suplementy diety. Dlaczego wspomniałem o Permen King? Z prostej przyczyny: zawiera wyciąg z żeń-szenia i żurawiny, L-argininy oraz buzdyganka naziemnego, które oczyszczają organizm z toksyn, rozszerzają naczynia krwionośne, a także delikatnie wpływają na pracę nasadki mózgowej odpowiedzialnej za podniecenie. Dopiero połączenie ów trzech czynników pozwoli zaobserwować zmiany w organizmie. Długotrwałe, bez skutków ubocznych. Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nie warto podjąć takiego wyzwania?

Czynniki niezależne

Laptop w łóżku

Ważną rolę pełni także podejście kobiety do problemów z potencją jej partnera.

Traumatyczne przeżycia w dzieciństwie, spadek testosteronu oraz rozwój innej choroby – to wszystko może bezpośrednio rzutować na problemy w łóżku. Wówczas należy zasięgnąć porady lekarza specjalisty, jak chociażby seksuologa, urologa lub psychologa. I nie ma się tu czego wstydzić, bowiem problemy w łóżku może mieć nawet 20-latek! Lekarz pomoże znaleźć przyczynę problemu, bez moralnego oceniania, skutecznie i dyskretnie. Najgorszą z możliwych rzeczy jest bagatelizowanie tej dolegliwości i pozostawienie spraw własnemu torowi. Wówczas faktycznie trzeba się będzie zgodzić z Mickiewiczem, iż wiek męski to wiek klęski, na który nic nie można poradzić (tylko czy aby na pewno?). Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

Leave a Reply