Prezent na dzień mężczyzn – poradnik dla pań

Drogie Panie, jeśli nadal jesteście na etapie poszukiwań idealnego prezentu na dzień mężczyzn, to dzisiejszy post powinien znacznie ułatwić Wam poszukiwania. Przedstawię Wam listę najbardziej „znienawidzonych” przez nas upominków oraz zaprezentuję kilka ciekawych pomysłów, które z pewnością przypadną do gustu waszym wybrankom. Krótko, szybko i na temat.Prezent na dzień mężczyzn

Jaki jest współczesny mężczyzna? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie jest kluczowe w przypadku doboru idealnego prezentu. Z jednej strony wiele się mówi o dopasowywaniu upominku do charakteru drugiej osoby, uwzględnieniu zainteresowań i hobby, zaś z drugiej warto wziąć pod uwagę, że każdy facet lubi uchodzić za uosobienie męskości. To typ macho, chlubiący swemu ego, ceniący rzeczy praktyczne, lubiący konkretne, merytoryczne rozmowy i poświęcający czas na rzeczy, z których odniesie realną korzyść. To właśnie dlatego panowie w swoich pokojach nie lubią mieć „kurzo-zbieraczy”, zbędnych figurek, karteczek i pudełeczek, które tak bardzo uwielbiają panie. Wybierając prezent dla swego ukochanego, wystrzegajcie się:

  • Pluszowych misiów, serduszek i poduszeczek – mężczyźni nie potrzebują się przytulać do miśków, które jednoznacznie kojarzą im się z małymi dziećmi. W łóżku wystarczy nam jedna poduszka, po co piętrzyć je w nieskończoność?
  • Kubków i innych fotoprezentów – żaden mężczyzna nie lubi oglądać swojej podobizny na kubku lub podkładce na myszkę. Nam jest naprawdę obojętne, z czego pijemy, liczy się napój, a nie to, w czym jest podany.
  • Albumów i ramek na zdjęcia – widziałyście kiedyś, aby facet kupował ramki na zdjęciach lub trzymał je ładnie oprawione w pokoju? Nie i prawdopodobnie nie będziecie miały nigdy do tego okazji (chyba, że mieszka z dziewczyną, bo takie przedmioty to jej sprawka).
  • Seansu komedii romantycznej albo łzawego melodramatu – na takie filmy chodzimy tylko po co, aby sprawić Wam przyjemność. Dla Was, drogie Panie, to dwie godziny rozrywki, a dla nas męki. Chociaż w ten jeden dzień w roku nie zmuszajcie nas do oglądania takich rzeczy.
  • Kupowania ubrań – „rozkoszne” sweterki w stylu Bridget Jones tak naprawdę są okropne, tylko nikt o tym głośno nie mówi.uczucia

Jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć swego ukochanego, to zastanów się nad kupnem:

  • Gadżetu do komputera: dobrej myszki lub nowej klawiatury. Każdy mężczyzna z pewnością doceni tego typu prezent, bo jest praktyczny i będzie z niego codziennie korzystał;
  • Ulubioną grę na konsolę lub pakiet filmów na DVD: faceci to tak naprawdę duże dzieci, które ucieszą się z takiego upominku
  • Karnetem na strzelnicę, przejazd gokartami lub lot motolotnią – zastrzyk adrenaliny to taki nieformalny dopalacz dla mężczyzn, daje kopa i motywuje do podejmowania działań.

Dobry prezent nie musi też wiele kosztować. W tym dniu wystarczy, że pozwolisz na wyjście ze znajomymi do baru lub przygotujesz wyjątkowo niezdrową kolację (na przykład burgera z frytkami lub pizzę z bekonem). A wiecie, co sprawi największą radość? Nowa bielizna na ciele ukochanej kobiety i mile chwile spędzone u jej boku.  To najlepszy prezent, o jakim można marzyć.

 

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.