Pilarka spalinowa Husqvarna – mocna i wydajna

Posiadanie własnego domu z terenem zalesionym obok to marzenie wielu ludzi. Możliwość obcowania na co dzień z naturą to świetny sposób na odreagowanie stresu związanego z pracą czy życiem codziennym. Niemniej mając swój kawałek lasu czy ogrodu trzeba też co jakiś czas przeprowadzić przycinkę drzew czy innych roślin. W tym celu bardzo przyda się pilarka spalinowa. Co oferuje rynek w tej kwestii? Jaka pilarka będzie najlepsza?

Pilarka spalinowa – jak działa?

Pilarka spalinowa to urządzenie do wycinki, przycinania drzew bądź cięcia drewna na opał. Istnieją również pilarki do prywatnego użytku w przydomowym ogródku. Pilarki pozwalają utrzymać w należytym stanie teren zielony wokół domu. Dobór odpowiedniej pilarki spalinowej to bardzo ważna sprawa, jeżeli urządzenie ma nam służyć i sprawdzić się w wykonywanych pracach ogrodniczych.

pilarka spalinowa

Pilarki spalinowe marki Husqvarna idealnie nadają się do wycinki i podcinania drzew.

Pilarki spalinowe marki Husqvarna cieszą się dużą popularnością, gdyż odznaczają się wyjątkowymi cechami. To między innymi są mało obciążające dla środowiska, bezpieczne i proste w użyciu, a także umożliwiają cichą i bezprzewodową pracę. Poznajmy je lepiej!

Pilarki Husqvarna – co je wyróżnia?

Pilarka spalinowa Husqvarna to produkt wysokiej jakości. Każdy z modeli posiada potrzebne funkcje, które sprawdzą się w naszej sytuacji. Oto kilka z nich:

• X-Torq®

Ten system zapewnia mniejsze zużycie paliwa podczas korzystania z pilarki spalinowej, a także zmniejsza emisję szkodliwych substancji i zanieczyszczeń do powietrza. Dzięki temu pilarka spalinowa jest urządzeniem działającym zgodnie z normami dotyczącymi ochrony środowiska.

• TroBrake™

Umożliwia uruchomienie hamulca w pile łańcuchowej automatycznie za pomocą mechanizmu bezwładnościowego lub też ręcznie.

• AutoTune

To system, który wpływa na uzyskanie optymalnej wydajności silnika. Automatyczna regulacja sprawia, że nie marnujemy czasu na ręczne ustawienie gaźnika. Ponadto kompensuje różne rodzaje paliwa, a także wilgotność czy zabrudzony filtr powietrza.

• Smart Start®

To dźwignia wyłącznika zapłonu. Ta funkcja w połączeniu z pompką paliwa ułatwia uruchamianie pilarki.

pilarka spalinowa

Jednoręczna pilarka spalinowa Husqvarna.

Więcej szczegółów na temat pilarek spalinowych, jak i innych produktów marki Husqvarna znajdziecie na stronie

http://www.husqvarna.com/pl/produkty/pilarki/.

Leave a Reply