Nowe Volvo XC70 – poznaj je bliżej!

Volvo to marka samochodów, której nikomu nie trzeba przedstawiać – zapisała się jako lider solidności, trwałości i bezpieczeństwa. Dziś możemy podziwiać kolejne dzieło tego szwedzkiego producenta – to nowe Volvo XC70. Dlaczego warto przyjrzeć mu się bliżej? Gdyż to samochód marzeń…

Nowe Volvo XC70 – nie oprzesz mu się!

Nowe Volvo XC70 to zbiór starannie przemyślanych rozwiązań, takich jak duże ergonomiczne przednie fotele, podgrzewana kierownica czy obszerne wnęki na nogi, a także kunszt wykonania – panele z drewna orzechowego i prawdziwa skóra bydlęca w wykończeniu. To bez wątpienia synonim piękna, luksusu i wysokiej jakości. Nowe Volvo XC70 bez wątpienia nadaje się do reprezentowania swojej marki.

nowe volvo xc70

Wnętrze nowego Volvo XC70.

nowe volvo xc70

nowe volvo xc70

Volvo XC70 poradzi sobie nawet w trudnych warunkach drogowych.

nowe volvo xc70

Na przykład układ Hill Descent Control to jedno z wyjątkowych rozwiązań wykorzystanych w tym modelu Volvo. Wystarczy nacisnąć przycisk, by pozornie trudna i niebezpieczna trasa ze wzniesienia stała się stabilna, płynna i przyjemna! Współpracujący z układem Hill Descent Control napęd na wszystkie koła oraz układ stabilizacji toru jazdy zapobiega wszelkim przechyłom, poślizgom i wywrotkom. Dzięki nim kierowca ma pełną kontrolę nad samochodem oraz nad tym, co się z nim dzieje na drodze, nawet tej wyjątkowo trudnej.

Innowacje Volvo widoczne w XC70

Producenci nowego Volvo XC70 zadbali w szczególny sposób o podniesienie wydajności silnika, tworząc trzy innowacyjne obszary odpowiedzialne za bezpieczeństwo jazdy. Chodzi o Drive-E, Sensus i IntelliSafe. Więcej na ich temat przeczytacie na oficjalnej stronie internetowej Volvo. Zachęcam do lektury!

A oto krótki pokaz nowego Volvo XC70:

(źródło: YouTube; kanał: Gondocars)

Leave a Reply