Froterka – sposób na polerowanie podłóg

Dbanie o czystość i atrakcyjny wygląd podłóg, z których często korzysta wiele osób to nie lada wyzwanie. Nie chodzi tylko o to, by na bieżąco usunąć brud, ale też, by pomimo upływu lat podłoga dalej wyglądała jak nowa. Co może nam pomóc uzyskać taki efekt, w domu lub pracy? Przydatnym urządzeniem może być froterka.

Froterka – nowoczesna i wydajna

Froterka to nowoczesne urządzenie sprzątające wykorzystywane do pielęgnacji i polerowania wypastowanych podłóg o pokryciach drewnianych, laminowanych, kamiennych, linoleum, korkowych oraz PCV. Umożliwia nadanie nawet zaniedbanym podłogom blasku w szybkim czasie i bez większego wysiłku. Aby czyszczenie było efektowne, wszelki pojawiający się podczas polerowania pył zostaje natychmiast odessany.

froterka

Froterką można wypolerować podłogi o różnych powierzchniach, między innymi drewniane, laminowane, kamienne czy linoleum.

Froterki to urządzenia elektryczne, wymagają więc dostępu do jakiegoś źródła zasilania. Firma Karcher oferuje w swoim asortymencie nowoczesne froterki. Co je wyróżnia?

Najważniejsze cechy froterek firmy Karcher

Froterka marki Karcher FP 303 posiada trójkątny kształt głowicy czyszczącej, dzięki czemu możliwe jest dokładne wypolerowanie podłogi także w narożnikach oraz tuż przy ścianach, czyli miejscach dość trudno dostępnych. Poza tym mamy możliwość włączyć i wyłączyć urządzenie bez potrzeby schylania się – wystarczy stopą zwolnić blokadę i odchylić urządzenie. To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają jakieś problemy z kręgosłupem i ze względów zdrowotnych nie jest wskazane, by się często schylały.

froterka

Froterka marki Karcher to nowoczesne, łatwe w obsłudze i wydajne urządzenie do polerowania podłóg.

Froterka posiada także praktyczny schowek na zapasowe polerskie pady czy też worki filtracyjne. Łatwo ją przetransportować, gdyż posiada niewielkie kółka za głowicą polerującą.

Więcej o froterkach marki Karcher, jak i innych urządzeniach sprzątających tej marki znajdziecie TUTAJ.

Leave a Reply