Foliowanie samochodu – warto czy nie?

Foliowanie samochodu to obecnie coraz popularniejsza usługa, którą oferuje coraz więcej firm. Co ciekawe, pierwsze oklejanie samochodów miało miejsce pod koniec ubiegłego wieku w Niemczech, gdy w życie wszedł przepis o jednolitym i konkretnym kolorze wszystkich taksówek. Szybko okazało się, że ta metoda zmiany koloru samochodu jest nie tylko szybka i skuteczna, ale również tania. Z tego względu szybko stała się popularna nie tylko w Niemczech, ale również w naszym kraju. Zobaczmy, dlaczego warto z niej skorzystać.

Foliowanie samochodu – zalety

Jak już po części powiedzieliśmy na wstępie, foliowanie samochodu to szybki sposób na zmianę jego koloru. Ale nie tylko. Rozwiązanie to ma też wiele innych zalet. Dobrze dobrana i nałożona folia stanowi świetną ochronę dla lakieru samochodowego przez różnymi uszkodzeniami, takimi jak zarysowania, otarcia czy uderzenia kamieni.

foliowanie samochodu

Foliowanie samochodu to dobry sposób na zmianę jego koloru.

Poza tym oklejanie samochodu może być wykonane w dowolnym miejscu, na przykład na progach, zderzakach, błotnikach czy lusterkach. W ten sposób można okleić samochód w konkretnym stylu, nadając mu bardzo indywidualny charakter. Foliowanie samochodu folią wysokiej jakości będzie nam służyć jakieś 5 do 7 lat, co jest bardzo ekonomiczne i wydajne.

Foliowanie samochodów, a reklama

Oklejanie samochodów bardzo szybko stało się też atrakcją dla branży marketingowej. Dlaczego? Gdyż umożliwia stworzenie indywidualnej reklamy na samochodzie! Oklejone w ten sposób samochody służbowe mogą stanowić świetną formę promocji firmy i usług, w każdym miejscu, w którym się one znajdą. W ten sposób dotrą do różnych grup odbiorców.

foliowanie samochodu

Oklejanie samochodów folią to również świetny sposób na reklamę.

To świetny pomysł dla niedużych firm, których nie stać na reklamę na billboardzie czy w telewizji. Więcej informacji na temat oklejania samochodów oraz folii stosowanych do tego celu można przeczytać na stronie: https://www.3mcentruminspiracji.pl/.

Leave a Reply