Bank Alior – przystępna bankowość

Korzystanie z usług bankowych dla każdego z nas jest mocno związane z codziennymi wydatkami, planowaniem budżetu czy odbieraniem wypłaty. Dzisiaj praktycznie każdy – młody czy starszy – posiada konto bankowe i, tym samym, szuka dla siebie najkorzystniejszych rozwiązań. Jak w oczach Polaków postrzegany jest bank Alior i jego oferta? Zobaczmy!

Bank Alior – bankowość nowoczesnych Polaków

Nie da się ukryć, że to właśnie bank Alior jest jednym z najchętniej wybieranych, zarówno jeśli chodzi o założenie konta czy bankowość internetową, jak i produkty kredytowe. Oferta Alior Banku skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, co sprawia, że właściwie każdy znajdzie tutaj to, czego szuka. Jeśli chodzi o konta osobiste, Alior oferuje:

• Konto Wyższej Jakości;
• Konto Internetowe;
• Konto Rozsądne;
• Konto Alior Rachunki Bez Opłat;
• Konto walutowe;
• HAIZ – konto i aplikacja.

Posiadanie konta osobistego umożliwia nam wykonywanie codziennych operacji bankowych, takich jak wpłaty, wypłaty czy przelewy. A posiadając rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Banku, można liczyć na dodatkowe, bardzo atrakcyjne przywileje.bank alior Dla osób wykonujących przelewy lub wypłaty w innych walutach niż złotówki dobrym rozwiązaniem będzie założenie konta walutowego, prowadzonego w aż czterech walutach: EUR, USD, CHF i GBP. Warto dodać, że prowadzenie tego konta zawsze jest bezpłatne. Statystyki pokazują, że wielu naszych rodaków chętnie korzysta z tych instrumentów bankowych.

Pożyczki i kredyty – tylko w Alior Banku!

Bank Alior posiada też bogatą ofertę pożyczek i kredytów. Jedną z nich jest kredyt konsolidacyjny, który polega na przeniesieniu do Alior Banku różnych kredytów i rat do spłacenia i połączenia ich w jedną, niższą ratę. W ten sposób możemy spłacić wszystkie swoje zobowiązania, nie pomijając żadnego, płacąc jedynie jedną ratę w miesiącu. Pozwala to znacznie uporządkować wydatki, a przede wszystkim nieco je obniżyć w skali miesiąca.

bank alior

Przykład kredytu konsolidacyjnego

Alior Bank to również atrakcyjny obiekt dla inwestorów inwestujących w akcje. Na ten temat więcej przeczytacie TUTAJ.

Leave a Reply