Zapewnij sobie stabilną przyszłość

W dzisiejszych czasach życie jest bardzo niepewne – dziś mamy pracę, jutro możemy ją stracić. Z tego powodu głowy rodzin są zatroskane o to, jak zapewnić sobie i swoim bliskim stabilną przyszłość finansową na wypadek nieoczekiwanych losowych zdarzeń, na przykład choroby czy niezdolności do pracy. Niejeden postanawia wykupić ubezpieczenie na życie bądź zainwestować w fundusz emerytalny. Ciekawe propozycje w tej kwestii ma Aegon. Zobaczmy, jakie.

Aegon Program na Życie – czym jest?

aegonAegon Program na Życie to dobre rozwiązanie, zapewniające kapitał finansowy na przyszłość dla nas i naszych bliskich. Do największych korzyści programu zaliczamy gwarancję wysokości wypłaty pod koniec umowy oraz ochronę życia i zdrowia dla całej rodziny. Czym się wyróżnia ten program? Jest to ubezpieczenie na życie składające się z dwóch modułów – modułu kapitałowego i ochronnego. Pierwszy z nich, moduł kapitałowy zabezpiecza nasz kapitał na przyszłość, a także chroni na wypadek śmierci, zapewniając najbliższym wsparcie finansowe. Moduł ochronny dodatkowo zabezpiecza nas na wypadek zdarzeń losowych, w tym: pobyt w szpitalu, trwałe inwalidztwo, ponad 300 różnych zabiegów medycznych oraz 30 poważnych zachorowań. Istotne jest to, iż zakres modułu ochronnego można rozszerzać i modyfikować pod kątem własnych potrzeb.

aegon

Wykupując ubezpieczenie na życie, zapewniamy sobie i swoim bliskim bezpieczną przyszłość.

Sami możemy też zdecydować, na jak długo chcemy zawrzeć umowę – może to być 5, 10, 15 lub 20 lat. Możemy również sami wybrać częstotliwość wpłacania składek – raz w miesiącu lub w cyklu rocznym. A gdybyśmy z jakiegoś powodu musieli zrezygnować z programu jeszcze w trakcie trwania umowy, na polisie zostaje podana wartość wypłaty kapitału z każdego roku.

Do kogo jest skierowany Program na Życie?

Aegon Program na Życie to idealna opcja dla osób, które:

– chcą połączenia ochrony zdrowia i życia oraz gromadzenia kapitału na przyszłość;
– chcą mieć możliwość dopasowania zakresu ochrony do swoich potrzeb;
– lubią przejrzyste zasady przy zawieraniu tego typu umów.

aegon

Aegon Program na Życie opiera się na przejrzystych zasadach, a ponadto daje możliwość samodzielnego dopasowania zakresu ochrony do swoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać Aegon Program na Życie?

1) Możemy gromadzić kapitał na przyszłość, dzięki czemu w razie naszej śmierci, nasza rodzina nie pozostaje bez środków do życia.
2) Mamy dodatkową ochronę i wsparcie finansowe na wypadek losowych zdarzeń, nieszczęśliwego wypadku czy poważnej choroby, które mogą uniemożliwić zarabianie na rodzinę.
3) Wszystkie opłaty są przejrzyście wymienione w polisie. Zatem nic nie odbywa się za naszymi plecami.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o innych produktach Aegon, zachęcam do zajrzenia TUTAJ.

Leave a Reply