Xperia XZ2, czyli najlepszy smartfon z wydajną baterią

Szukając idealnego smartfona, każdy zwraca uwagę na nieco inne funkcje. Ale chyba dla każdego ważną zaletą jest wydajna bateria. Dzięki niej częste korzystanie ze smartfona nie sprawi, że rozładuje się w ciągu dnia, w najmniej odpowiednim momencie. Jaki smartfon pod tym względem jest godna polecenia? Xperia XZ2.

Xperia XZ2 – smartfon z wydajną baterią

Testy przeprowadzone przez Strategy Analytics to właśnie Xperia XZ2 posiada najdłużej żywotną baterię wśród wiodących smartfonów na rynku. Zarówno Xperia XZ2, jak i XZ2 Compact oferują największą wydajność baterii oraz jakość aparatu. Tak naprawdę to dwie najważniejsze cechy dla użytkowników korzystających ze smartfonów, niezależnie od tego czy jest to właściciel przedsiębiorstwa czy nastolatek. Prawdziwą sztuką jest połączenie wydajnej baterii, mocnego procesora i wysokiej klasy aparatu fotograficznego. xperia xz2Sony Mobile zaproponował swoim Klientom ciekawe rozwiązanie – ładowanie adaptacyjne Qnovo – obecne w nowej Xperii XZ2 i Xperii XZ2 Compact. Opcja inteligentnego ładowania zapobiega zmniejszeniu żywotności baterii. Zapamiętane i powtarzane wzorce ładowania pozwalają nawet dwukrotnie wydłużyć żywotność baterii. Jest to naprawdę praktyczna funkcja, gdyż w większości wypadków na zakup nowego decydujemy się, gdy w używanym przez nas modelu zaczyna szwankować właśnie bateria. Nowa Xperia XZ2 trafia więc idealnie w potrzeby użytkowników smartfonów! Więcej informacji można znaleźć także TUTAJ.

Inne funkcje nowej Xperii XZ2

Oprócz najbardziej wydajnej baterii w smartfonach swojej klasy, Xperia XZ2 ma też wiele innych praktycznych funkcji, które na pewno nam się spodobają.xperia xz2 Należą do nich: system Dynamic Vibration, wyświetlacz Full HD+, mocne głośniki stereo, nagrywanie filmów 4K HDR2, aparat o rozdzielczości 19 MP z systemem Motion Eye, tryb Super Slow Motion czy Kreator 3D.

Leave a Reply