Nietypowe prezenty dla Nowożeńców

Ślub kogoś bliskiego to zawsze radosne wydarzenie. Zaproszeni Goście, chcąc wyrazić swoją radość, wręczają Parze Młodej prezenty z tej okazji. Ostatnio jednak coraz częściej odchodzi się od wręczania świeżych kwiatów czy też przypadkowych prezentów, które mogą okazać się nietrafione. Jakie prezenty dla Nowożeńców są teraz „na topie”? Przedstawiamy kilka nietypowych, aczkolwiek interesujących propozycji.

Prezenty dla Nowożeńców – wybierz coś oryginalnego

Prezenty dla Nowożeńców powinny być dopasowane zarówno do potrzeb, upodobań, jak i życiowej sytuacji Pary Młodej. Jeżeli dopiero zaczynają samodzielne życie, na pewno przydadzą im się różne rzeczy do wyposażenia domu. Inni wolą dostać gotówkę, co taktownie zaznaczają w zaproszeniach. Jeszcze inni cenią sobie inwencję twórczą zaproszonych Gości i w ogóle nie sugerują im, co by chcieli dostać.prezenty dla nowożeńców A niektórzy tworzą listę prezentów i proszą każdego z Gości, by spośród nich wybrali po jednym, który kupią. To pozwala uniknąć zakupu czegoś, co okazałoby się zbędne. Pomysły na prezenty dla Nowożeńców są naprawdę bardzo różne. Jeżeli zależy nam na oryginalności, warto wybrać coś, co nie jest szablonowe, ale jednocześnie ucieszy Parę Młodą.

Pomysły na nietypowe prezenty ślubne

Jak już wspomnieliśmy, prezent ślubny powinien wpasować się w aktualne potrzeby Pary Młodej. Jeżeli planują oni budowę swojego domu bądź też jest ona w toku, i zamierzają obok niego urządzić ogród, możemy w prezencie podarować im sadzonki drzew i krzewów działkowych. Praktyczność takiego prezentu jest oczywista – takie rośliny, w przeciwieństwie do bukietu kwiatów, nie zwiędną po kilku dniach. Tego typu prezent być może będzie trzeba dostarczyć Państwu Młodym w innym terminie, ale z pewnością będzie to prezent trafiony.prezenty dla nowożeńców

Podobnym pomysłem mogą być kwiaty doniczkowe, które na pewno będą o wiele praktyczniejsze niż kwiaty cięte i na pewno ucieszą każdego miłośnika i miłośniczkę kwiatów. To dobry dodatek do koperty z pieniędzmi.

Dla osób znanych z uwielbienia do czytelnictwa, dobrym pomysłem na prezent ślubny może być książka lub książki. To zawsze trafiony upominek dla kogoś, kto kocha czytać. Książki, zwłaszcza znanych pisarzy, nie należą do najtańszych i w obliczu ślubnych wydatków Para Młoda może nie mieć szansy na zakup najnowszych wydawnictw swoich ulubionych pisarzy. Jeśli o tym wiemy, możemy wręczyć im je w postaci prezentu ślubnego. Będzie to na pewno dla nich miła niespodzianka!prezenty dla nowożeńców

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.