Nowy Ford Focus – takiego jeszcze nie było

Ford Focus to jeden z flagowych modeli tej marki samochodowej. Dbając o zadowolenie kierowców i bezpieczeństwo na drodze, producenci postanowili wypuścić kolejną serię tego modelu. Czym się różni nowy Ford Focus od poprzednich wersji? Co go wyróżnia? I dla kogo go stworzono?

Nowy Ford Focus – śmiała stylizacja, poczucie bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o to, co widzimy już na pierwszy rzut oka w nowym Fordzie Focusie, to z pewnością jest to zmienione nadwozie. Pojawiła się między innymi nowa krata wlotu powietrza i lepiej wyprofilowane tylne światła. Dzięki temu samochód prezentuje się bardziej elegancko i nowocześnie, a przy tym okazał się być bardziej funkcjonalny.ford focus

ford focus

Pewne zmiany zaszły też w jego wnętrzu. Nowy Ford Focus posiada wielofunkcyjną kierownicę, a także intuicyjnie rozmieszczone schowki, co znacznie ułatwia kierowcy poruszanie się nim. Całe wyposażenie wykonane jest oczywiście z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wszystkie elementy są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia – co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami.

Dla każdego kierowcy oczywiście oprócz ogólnego wyglądu samochodu liczy się także komfort użytkowania. Co w tej kwestii oferuje nowy Ford Focus? Przykładem może być trójramienna kierownica, której budowa sprawia, że każdy przycisk mamy w zasięgu ręki, a jej umiejscowienie ułatwia prowadzenie pojazdem oraz zwiększa widoczność deski rozdzielczej. Istnieje również wersja kierownicy z podgrzewaniem, co idealnie sprawdzi się w warunkach zimowych!

ford focus

Wielofunkcyjna kierownica.

ford focus

Praktyczne schowki.

Inną ciekawą funkcją jest bezkluczykowy system Ford KeyFree, który umożliwia otworzenie i zamknięcie samochodu bez konieczności wyciągania klucza z kieszeni lub torebki. To rewelacyjne rozwiązanie, gdy mamy zajęte ręce, na przykład zakupami.

ford focus

Bezkluczykowy system otwierania i zamykania drzwi Ford KeyFree.

ford focus

Nowy Ford Focus to rzeczywiście model zasługujący na uwagę. Sprawdzi się zarówno dla stosunkowo świeżych kierowców, jak i tych doświadczonych na drodze. To doskonały wóz rodzinny w wersji kombi. Więcej na jego temat przeczytacie także TUTAJ.

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.