Prywatny akademik BaseCamp, cz. II – także w Polsce!

BaseCamp to miasteczko studenckie, które umożliwia studentom wynajem luksusowego pokoju typu studio lub apartamentu w okresie trwania studiów. Prywatny akademik na wysokim poziomie doczekał się swoich filii nie tylko w Niemczech (o czym pisaliśmy TUTAJ), ale także w Polsce, w Łodzi! Gdzie konkretnie mieści się polski BaseCamp? Jaką posiada ofertę? I dlaczego warto właśnie tutaj się zatrzymać, wyjeżdżając z rodzinnego miasta na studia?

BaseCamp w Polsce – Łódź potrzebowała takiego miejsca!

Dom studencki BaseCamp w Łodzi znajduje się w budynku dawnej drukarni przy ulicy Rewolucji 1905 roku, nieopodal Uniwersytetu Łódzkiego. To doskonała lokalizacja dla studentów, którzy przyjeżdżają do Łodzi studiować z innych stron kraju, a nawet świata. Ten prywatny akademik w niczym nie przypomina placówek publicznych, choć cel przyświeca im podobny – zapewnić studentom miejsce do nauki, odpoczynku oraz zabawy.

basecamp

W BaseCamp przede wszystkim w oczy rzuca się wysoki poziom – począwszy od wykończenia budynku, poprzez aranżację pokoi, po zaprojektowanie przestrzeni wspólnej dla studentów i mieszkańców akademika. Każdy pokój przygotowano z myślą o stworzeniu bezpiecznej, przytulnej przestrzeni. Pokoje są nowoczesne, czyste, posiadają prywatne łazienki, a niektóre z nich także aneksy kuchenne. Część z nich wyposażono specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych, tak, aby poruszanie się po pokoju było proste i bezpieczne. Dzięki temu nawet osoby przybywające do Łodzi po raz pierwszy, zupełnie nie znające miasta oraz ludzi, mogą się tu poczuć, jak w domu – bezpiecznie i swojsko.

Dodatkowe atrakcje przygotowane dla studentów w BaseCamp

Oprócz wygodnych, nowoczesnych i czystych pokoi, w BaseCamp zadbano także o zagospodarowanie czasu wolnego studentów. Właściwie bez opuszczania terenu miasteczka studenckiego możesz poćwiczyć na siłowni, wybrać się do kina, wypożyczyć rower czy po prostu odetchnąć świeżym powietrzem. Kiedy rozpocznie się sesja, każdy student może skorzystać z pokoju cichej nauki i w skupieniu oraz ciszy przygotować się do egzaminów. A już w niedalekiej przyszłości na terenie łódzkiego prywatnego akademika powstanie restauracja oraz klub, dzięki czemu na miejscu będzie można zjeść pyszny obiad czy zorganizować imprezę dla przyjaciół z udziałem DJ-a. Czegóż chcieć więcej!

basecamp

Aby dowiedzieć się, jaką ofertę pokoi ma łódzki BaseCamp, odwiedź stronę https://basecampstudent.com/pl/lokalizacje/polska/lodz/.

Brak odpowiedzi

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.